Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269750
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη (05/10/19) με την κοκκινομάλλα μιλφάρα μου και με πολύ δυνατή διάθεση για καλτ σκηνικά όπως έχουμε συνηθίσει τόσα χρόνια στο Νιρβάνα Ναι!Ναι!.Άφιξη γύρω στις 01:00,κάτσαμε σε τραπεζάκι κοντά στην είσοδο και παραγγείλαμε τα ποτά μας. Μετά από κανα μισάωρο κάνοντας μια κίνηση να πάω προς το w.c,με σταματάει ο μάριος και με ρωτάει αν είμαι ο kostakis27 που γράφει στο φόρουμ.Του απαντάω καταφατικά και μου λέει κάτσε λίγο να τα πούμε. Κάθομαι και ξεκινάει να μου κάνει παράπονα για την κριτική που έγραψα για το κλαμπ στις 04/06/19 προσπαθώντας μου αποδείξει ότι είχα άδικο και ήταν προσβλητική για την υπάλληλό του. Στην συνέχεια μου μίλησε απαξιωτικά για όλο το φόρουμ αλλά και για τα άτομα που γράφουμε κριτικές για το κλαμπ του και στο τέλος αποφάσισε να μου κάνει και υποδείξεις τι δέχεται ο ίδιος να γράφω για το κλαμπ του,διαφορετικά δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Πραγματικά χωρίς να τον ξέρω προσωπικά μέχρι χθες,δεν περίμενα ποτέ από τον μάριο να φερθεί έτσι και να μιλήσει τόσο άσχημα για το φόρουμ και τα άτομα που γράφουν την γνώμη τους για το μαγαζί του. Μάταια προσπάθησα να του αποδείξω ότι αυτά που λέει δεν έχουν καμία λογική και είναι ασυναρτησίες και τον προέτρεψα να φτιάξει λογαριασμό και να γράψει στο φόρουμ αυτά που μου είπε χθες για πάνω από μισή ώρα στο προσφορικό. Μου επανέλαβε αρκετές φορές πως δεν δέχεται ρεπορτάζ από κανέναν για το τι γίνεται στο κλαμπ του και πως αν ξαναγράψω περιγραφές για το τι έκανα στο κλαμπ δεν θα με αφήσει να ξαναμπώ ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. Μετά από όλα αυτά φυσικά δεν είχε κανένα νόημα να συνεχίσω τον διάλογο μαζί του γιατί δεν έβγαζε πουθενά,απλά το κλείνω εδώ λέγοντας ένα ευχαριστώ στον μάριο για τις ωραίες στιγμές που πέρασα στο μαγαζί του,αλλά για μένα όπως και για αρκετά άτομα εδώ μέσα,το ρεπορτάζ όπως το λέει ο ίδιος,είναι πάνω απ'όλα,όπως και το φόρουμ είναι υπεράνω όλων και δεν δέχομαι υποδείξεις από κανέναν μαγαζάτορα για το τι θα γράψω εδώ μέσα. Δεν περιμένω να μου απαγορέψεις την είσοδο στο μαγαζί σου γιατί διαφωνείς με το φόρουμ,από μόνος μου σε απαξιώνω από εδώ και πέρα και παραθέτω την συμπεριφορά σου και τα λεγόμενά σου στα μέλη και τους επισκέπτες αυτού του σάιτ. Είχα μια άλλη γνώμη για σένα και δεν περίμενα ποτέ ότι θα μιλήσεις έτσι όχι για μένα τον ίδιο αλλά για ένα ολόκληρο φόρουμ όπου γράφουν και διαβάζουν για σένα. Με απογοήτευσες εντελώς και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έφαγες έτσι ξαφνικά. Τέλος πάντων εγώ εύχομαι σε όλα τα ζευγάρια που επιλέγουν το κλαμπ να περνούν δυνατές ερωτικές βραδιές και στον ιδιοκτήτη του κλαμπ να τονίζει σε όλα τα ζευγάρια από εδώ και στο εξής ότι δεν δέχεται κριτικές σαν τις δικές μου για το μαγαζί του στο φόρουμ.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
7 ευρώ/ποτό
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.333
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Tsourekis1324, SKEF, Benreilly και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2019
Δηλαδή σου έριξε πόρτα και ο Νιρβάνας κομπλέ εσύ πας να με ξεπεράσεις
JF
John Fatseas
review reaction 1 kostakis27
07 Οκτωβρίου, 2019
ημουν και εγω εκει την ιδια μερα καθομουν με μια ξανθια στον στην ,περα και με χει της 2:30 που εφυγα απο τις 12 δεν εγινε κατι δεν πηγε κανενα ζευγαριι στα ενδωτερα
16 Ιανουαρίου, 2020
απλα απαραδεχτος ο τυπος-ιδικτητης για την αποφαση του να ενοχλησει πελατη του που του αφηνει τα λεφτα του επιπληττοντας τον για μια κριτικη σε ενα φορουμ-σαιτ πουσε αυτο οφειλεται η γνωριμια του μαγαζιου του.και που επρεπε να τον ρωτησει ευγενικα τι παραπονο εχει και να βελτιωσει τις παροχες του μαγαζιου του.αισχος.ουτα εγω θα ξαναπαω και θα παρακινησω και την παρεα μου να σταματησει να δινει λεφτα σε τετοιους επαγγελματιες!
review reaction 1 kostakis27, Benreilly
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3