Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες βράδυ κατά τις 00:15 πέρναγα έξω από το εν λόγω studio και σκεφτόμουν έντονα ότι έχω καιρό να...αθληθώ. Έτσι το μόνο που έκανα ήταν να παρκάρω ακριβώς απ' έξω και να χτυπήσω το κουδούνι. Άνοιξε η τσατσά η οποία είναι ευγενέστατη και με το χαμόγελο στα χείλη και με έβαλε να κάτσω στο μέσα σαλόνι. Με αναγνώρισε αφού πριν από λίγο καιρό είχα ξαναπεράσει και μου είπε ότι η κοπέλα ήταν η Σοφία μοντέλο από το εριοδικό Penthouse με κορμί φωτιά και special περιποιήση στο δωμάτιο! Να είσαι σίγουρος για αυτά που σου λέω μου είπε και περίμενα να τη δω! Δεν πέρασαν ούτε 5' και νατην η κοπέλα. Παιδιά εμφανησιακά η κοπέλα είναι δύναμη. Περίπου στο 1,70 κορμάκι όμορφο ούτε κοκκαλιάρα ούτε όμως και με περιτά κιλά στήθος 2,5 στητό ψιλοσιλικονάτο μου φάνηκε αργότερα αλλά δεν έχει καμία σημασία, ξανθιά χαμογελαστή και πολύ sexy! Δεν το σκέφτηκα και πολύ και μπήκα στο δωμάτιο. Εκεί μου είπε η τσατσά τα προγράμματα και διάλεξα 69 και ακάποτο στα 90€. Μέχρι να έρθει η κοπέλα πήγα στο μπάνιο πλήθυκα και μετά από 10' εμφανίστηκε. Ξεκίνησε με ένα εκπληκτικό καυτό κυριολεκτικά αργό τσιμπούκι όπου ένοιωσα να λιώνω μέσα στο στόμα της!!!!Μετά από μερικά λεπτά τρομερής πίπας ήρθε από πάνω μου για 69..το μουνάκι της απλά φοβερό πεντακάθαρο και μυροδάτο!!! Όλο αυτό κράτησε περίπου 20' αφού στη συνέχεια με το στοματάκι της μου έβαλε το προφυλακτικό και με καβάλησε! Αργά και βασανιστικά ανεβοκατέβαινε τη στιγμή που εγώ πιπίλαγα τις ρόγες της και με το δάχτυλό μου έτριβα την υπέροχη κωλοτρυπίδα της! Τα άκρως επαγγελματικά (και όχι μόνο) βογγητά της με καύλωναν ακόμα πιο πολύ όταν μου στήθηκε μόνη της στα 4! Έπιασα τα σφιχτά κωλομέρια της κι άρχισα να την σφυροκοπάω ενώ εκείνη κοίταζε από τον καθρέφτη! Τελείωμα με το Σοφάκι από κάτω να με έχει τυλίξει με τα πόδια της και να με κρατάει από τα χέρια μου! Στα + της κοπέλας αλλά προφανώς και του studio ότι μόλις τελειώσαμε διαπίστωσε ότι δεν είχε μωρομάντηλα το δωμάτιο βγήκε και πήγε να μου φέρει! Πεντακάθαρος και πολύ προσεγμένος χώρος σε όλα του. Για τη Σοφία μπορώ να πω ότι μου άρσε πολύ έδειχνε να το ευχαριστιέται με αρκετή δόση επαγγελματισμού βέβαια αλλά γενικά δεν μετάνοιωσα για το προγραμματάκι που πήρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού