Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σοφία η μόνη κοπέλα άφαντη στο bou μου έκανε το κλικ απ'τις φωτό στο site και διαβάζοντας
τα λεγόμενα του εγκριτου Yourlover για γυναίκα ψιλολιγνη κλασάτη που φιλάει και αποδίδει στο σεξ με αγγλικά ελάχιστα λέω θα την δώ και ας μην έχουμε πολύ ομιλία αφού συμμετέχει
στον αγώνα.Ερχεται η κοπέλα κυριλέ ντυμένη στυλατη δεν φαίνεται ότι κάνει αυτή την δουλειά είχε όμως ένα τουπέ εξ αρχής.Προσωπο λίγο σπασμένο ωραίο αλλά χωρίς την λάμψη των φωτό,Φιλι στο μάγουλο αγγλικα γιοκ της κάνω νόημα για μπάνιο μου λέει shower home.
Ξεκινάω να την χαιδευω και να την γδυνω στο όρθιο συμμετοχή μηδέν πάμε στο κρεβάτι φορούσε τα μαύρα εσώρουχα των φωτό κυριλέ με περίεργα κουμπιά.Στα του αγώνα 69 καλό αλλά όχι αλησμόνητο πίπα μέτρια γλύψιμο μπάλες καλό με διάρκεια φιλιά ούτε για δείγμα στο από πάνω έπεσα πάνω της με τράβαγε να μην την πιέζω στο ντογκι δεν ήθελε ζουληγμα σχολαστική με την καθαριότητα μου έβαζε αντισηπτικό συνέχεια στην τσαπού γενικά είχε ένα υφάκι χάρη σου κάνω τυπε εγώ είμαι high class όχι για σένα.Αργουσα να τελειώσω κρατήσαμε έναν γύρο διαρκείας με χαιλαιτ όρθια στον καθρέπτη να την καρφωνω ασταμάτητα για κάνα εικοσάλεπτο εκεί κουράστηκε της λέω έλα να με τελειώσεις με πίπα μου λέει άγρια όχι τελείωμα στο στόμα κοιτάει το smartwatch της και μου λέει five minutesΚεφάλι σε τοίχο!
Το ρολόι το κοιτούσε τακτικά εξ ου και ο τίτλος.Μου γλυφε καλά τις μπάλες λίγη πίπα της κάνω νόημα να ξαπλώσει δίπλα μου να μου τον παίξει δίνοντας μου φιλιά στο λαιμό.
Νοθρα φιλιά στο λαιμό τελείωσα με το ζόρι πήγα στο μπάνιο βγαίνω την βλέπω να ντύνεται της δίνω ένα δωράκι που της είχα πάρει και τα λεφτά όπου τα μέτρησε και έφυγε με ένα ξερό bye ενώ εγώ την χαιρέτησα στα ρωσικα.Εν κατακλείδι τυπική απαξιωτική συμπεριφορά ενώ της φέρθηκα άψογα και μάλιστα της είπα ότι σκεφτόμουν να τις πάρω ντουο με μπελα αλλά δεν χαμπαριασε η κοπέλα μου έδειξε εικόνα ντιβας θα μου πείτε γιατί δεν την έστειλα απ την αρχή που δεν φίλησε με ξεγέλασε η εμφάνιση και η προσδοκία για βελτίωση στο μέλλον.
Μεταφέρω προσωπική εμπειρία ευτυχώς η επόμενη συνάντηση ήταν με Μαργκο όπου εκεί καταλαβαίνεις πώς είναι τα αληθινά έσκορτ που σέβονται τον πελάτη και δεν το παίζουν ντίβες.Τα σέβη μου εις το επανιδείνΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Κώστας Λαδάκης, jimy.m. και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2019
Τύπε μου ήσουν πολύ κύριος. Ήθελα να ήξερα, είπε ευχαριστώ για το δώρο η γαϊδούρα;
27 Σεπτεμβρίου, 2019
Κρίμα φίλε μου τα λεφτά, σε νιώθω γιατί την έχω πατήσει και εγώ με την μοναδική φορά που είχα καλέσει call girl .
27 Σεπτεμβρίου, 2019
και 'γω την είχα βάλει στα υπόψιν μετά και τα σχόλια του Yourlover, και για duo το σκεφτόμουν, και η Bella μου είπε καλά λόγια για τη "φίλη" της (κυρίως για εμφάνιση βέβαια...) αλλά το ύφος στις φωτογραφίες της παρέμεινε ανασταλτικός παράγοντας για μένα, ευτυχώς τελικά από ότι βλέπω με την κριτική σου. Για ένα πράγμα απορώ, τι μπορεί να έκαναν μεταξύ τους και με τον πελάτη σε ένα duo Bella και Sofia με τόσο διαφορετικές συμπεριφορές ....
17 Νοεμβρίου, 2019
Ευχαριστησε τυπικα για το δωρο τα εσκορτ ειναι λαχειο την πηρε προσφατα συναδελφος και βλεπω περασε καλα.Εξαρτωνται τα παντα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4