Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για ακομη μια φορα επισκεψη στο μεταξουργειο και στα μονοπατια του ερωτα (λεμε τωρα).αυτο που εχω καταλαβει ανα καιρους σ αυτα τα μπουρδελα ειναι οτι μας παρουσιαζουν τις γυφτοπουλες και τις αλβανιδες μια ως ρωσιδουλες,μετα απο καποιο καιρο ως βουλγαρες,μετα ως ισπανιδες λεγοντας κλασικα το ποιημα (σημηρα εκουμε καινουριο κοπελα πολυ καλο στου ντουματιο,πολυ καλο σεξ κλπ κλπ).
Αυτη την περιοδο η μοδα ειναι,οπως αρκετοι εχετε παρατηρησει,οι λατινες,ο θεος να τις κανει.δηλαδη απο βενεζουελες,κολομβιες κ αλλες τετοιες χωρες.εχω δει διαφορες κριτικες (καμια θετικη)για τις περισσοτερες λατινοειδης ιεροδουλες σε διαφορα ντελα της ευρυτατης περιοχης.και σα κλασικο βλαμμενο ατομο που ειμαι ειπα να παω να βγαλω τα δικα μου συμπερασματα.
Επισκεψη στο συγκεκριμενο οικο δυο κοπελες λατινες.την μια δεν την θυμαμαι καν πως την λενε η αλλη ειναι η Αλεξαντρα με την οποια περασα στα ενδοτερα,ωραιο σωμα,μακρυ μαλλι,μετρια φατσα.ελληνικα δεν μιλαω,καθολου,συνεννοηση με λιγα αγγλικα και πολυ νοηματικη.πολυ μετρια πιπα μικρης διαρκειας,φαινοταν οτι βαριοταν κ που υπηρχε ακομα,το χειροτερο dont touch εδω και dont touch εκει,βρε αι στο διαολο αντε να τελειωνουμε,πληρωνουμε και να μην μας αφηνει να πιασχουμε ουτε το στηθος,μεγας εισαι κυριε.στησιμο στα 4 αδιαφορο κοιταζοντας τα νυχια και τελειωμα με τυπικες διαδικασιες.
Συμπερασματικα οι λατινες ειναι μεγαλες φολες,μια μοδα που θα ξεφτυσει πολυ γρηγορα.και γενικα το 90% απο τις ιεροδουλες στο μεταξυ,λατινες αλβανιδες,ρουμανες κλπ εχουν καταντησει σ αυτο το επιπεδο.δηλαδη ειναι που ειναι σε εμφανηση πατος οι κοπελες ηρθαν και δεσαν και οι κακες υπηρεσιες και γιναν αποπατος,αυτα απο μενα,ισως ημουν λιγο κουραστικο,τα συμπερασματα δικα σας και οποιος θελει σχολιαζει κ ανταλλασουμε κ αποψεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
179
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, xristos2010, Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Έχω εγώ 2 κριτικές 0/2 με 3 λατίνες. ΔΕΝ...μακριά! Μόνο μια παλιά η Πέρλα ήταν καλή και κρίμα που δεν συνέχισα να πηγαίνω, καλά να πάθω. Αστα γάματα
review reaction 1 tremor
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Λατινες από το βουκουρεστι και το κισινοφΠροσκύνημα
review reaction 1 tremor
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2