Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 131 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 453019
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από τόσο καλές κριτικές δεν ήταν δυνατόν να μην δοκίμασα και εγώ αυτή την κοπέλα... πηγαίνω λοιπόν σε ξενοδοχείο και αφού έχω συνεννοηθεί με το γραφείο για ώρα και μερικές έξτρα απαιτήσεις που είχα σκάει η κοπέλα στην ώρα της ίσως και 5 λεπτά πιο νωρίς ...με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω ένα πραγματικό άλογο όπως ακριβώς το είχα φαντάστει και είχαν περιγράψει οι προηγούμενοι συναγωνιστές... δεν θα μπω σε λεπτομέρειες θα σας πω απλά ότι κάνει το κάνει τόσο καλά που θες κι άλλο κι άλλο κι άλλο κι άλλο με αποκορύφωμα το να μπαίνεις στο κ******* της και να μην θέλεις να βγεις από εκει ποτέ... εμφάνιση συμπεριφορά συμμετοχή γούστα όλα απλά υπέροχα !!!σπάνια μιλάω έτσι αλλά για cg αλλά εδώ αξίζει ένα τεράστιο μπράβο στα παιδιά που φέρανε αυτό το κοριτσάρο και ένα ακόμα μεγαλύτερο στην κοπέλα που σέβεται το κάθε ευρώ του πελάτη και κάνει τα αδύνατα δυνατά απλά να περάσει όμορφα...αυτά από μένα συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.410
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vaggelis 80, xlm, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2019
Φοράει σιδεράκια??
22 Σεπτεμβρίου, 2019
...και κάτι ακόμη που τουλάχιστον εγώ παρέλειψα να αναφέρω στην κριτική μου και είναι πολύ σημαντικό στοιχείο. Απίστευτα καλό παιδί, πολύ καλός χαρακτήρας!
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρωτάτε κάποιοι για το αν φοράει σιδεράκια. Εντάξει, δεν μιλάμε για τον "Σαγόνια" του James Bond. Λύσσα το κάνατε...
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@makedonas η ερώτηση μου ουτε εριστική είναι ουτε γίνεται για κάποιο άλλο λογο, παρα του οτι προσωπικά δεν θα πήγαινα με κοπελα που φοράει σιδεράκια κ να την αφήσω να με γλείφει κλπ...για μένα είναι ανασταλτικός παράγοντας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4