Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 228 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχουμε πει πως ο κυριος λογος που ειμαστε σ αυτο το σαιτ ειναι για να ενημερωνουμε και να ανταλλασουμε πληροφοριες για το αγαπημενο μας σπορ..Εχοντας καιρο να γραψω,μαζεψα μερικες εμπειριες και φυσικα θα τις μοιραστω μαζι σας..Θα ξεκινησω με την Αννα..Ημερομηνια ενδεικτικη..Λοιπον προκειται για μια κοπελα κοντα στα 30 κατ εμε,αρκετα ψηλη με ωραιο σωμα.Το ατου της συγκεκριμενης ειναι η επικοινωνια και πριν αλλα και κατα τη διαρκεια του ραντεβου..H συναντηση κανονιζεται απο το τηλεφωνο και ειναι παντα συνεπης και τυπικη σε οτι συμφωνηθει.Στη διαρκεια του αγωνα δινει ολο της ειναι κατα τη γνωμη μου με σκοπο της την ικανοποιηση του πελατη.Το δυνατο της σημειο ειναι το τσιμπουκι της.Δυνατο οσο πρεπει και μερακλιδικο με μεγαλη εμφαση στις μπάλες.Στις συναντησεις μας παιζονται παντα δυο γυροι χωρις αγχος.Σε γενικες γραμμες προκειται για μια τιμια παρουσια που σεβεται τα λεφτα του πελατη της..Αμα το μενου ειχε και γκροβερ,θα ηταν σιγουρα VFM..Αυτα τα ολιγα για την Αννα..Καλα γαμησια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, demon14, kpphyl και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2019
εχω συναντηθει με την συγκεκριμενη και εγω θα την χαρακτηριζα ...ξεπετα
K
KOURKOULOS
23 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλη κιόλας....εδώ και καιρό. Πριν ήταν καλύτερη...
23 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ έλα με το κανονικό σου προφίλ και μετά θα γελάσουμε Σπασίκλας
TK
TASSOS karipidis
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ τελικα ουτε μας εγκατελειψες ουτε αλλαξες ρώτα που ελεγες Ματάκι τι να πω εγω τα εχεις πει ολα μονος σου Money Mouth
https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=240959.msg8924116#msg8924116
TK
TASSOS karipidis
(Updated: 24 Σεπτεμβρίου, 2019) 24 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσύ αγόρι μου. Την μια την κολακεύεις και την αποθεωνεις και την άλλη λες ότι κάνει ξεπέτες και άλλα χειρότερα. Μήπως τελικά σε έχει πικράνει το κορίτσι μας και τώρα σταζεις χολή????????.οι κριτικές γίνονται για να έχουμε μια άποψη οι υπόλοιποι Όχι για να εξυπηρετούμε τα προσωπικά μας συμφέροντα!!!!!
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτά είναι γουστα και χημεία μεταξύ σας. Από την πλευρά μου εγώ δεν το διαπιστωσα ποτέ αυτό που λες
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι η ίδια εγκατέλειψε που έλεγε πως θα εγκαταλείψει?? Δεν το ήξερα πως έπρεπε να σε ρωτήσω για να αλλάξω γνώμη
25 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρωτά την τι μου έχει κάνει ακριβώς. Θα Σου πει κάνα ψέμα ακόμη εκεί ανάμεσα στα τσιμπούκια. Ναι Το ....κορίτσι έχει 131 κριτικές. Κράτα οποία θες και ασχολήσου με τίποτα άλλο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8