Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον...ακουγοντας τοσα πολλα θετικα για την μπαρμπαρα πηγα και εγω...για εμφανιση δεν εχω να γραψω κατι αφου κλασσικα πασαρελα βγαινει γυμνη οπως την γεννησε η μαμα της.
Εχει πολυ ωραια μεγαλα βυζια ορθοστεκουμενα και οχι μαραζωμενα και κωλαρακι και αυτο στητο με το κλασικο κοκοτοτατου απο πανω στην μεση.
Μπαινω δωματιο ερχεται η μπαρμπαρα ξαπλωνει και μου φαιρνει τις βυζαρες της στην μουρη να τις γλειψω μου δινει φιλακια πεταχτα στωμα μαγουλο στωμα κλπ..με ρωταει για ομπρελα εγω της απανταω ο βρεγμενος την βροχη δεν την φοβαται και ξεκιναει την ελευθερη κοινωνικη εργασια ρουφοντας αρχιδια κλπ.πολυ καλη πιπα χωρις να χρησιμοποιει δοντια κλπ.
Μετα με ρωτησε πως θελω να το κανουμεκαι της απαντησα μονο πιπα τελειωμα στωμα.
Χωρις να απαντησει συνεχισε να ρουφαει μεχρι να ρθει το τελος.
Οταν τελειωσα με στραγγιξε και εκατσε 2-3 επιπλεον λεπτα στην αγγαλια μου με φιλακια χαδακια κλπ.
Με χαιρετησε γιατι την περιμεναν δωματια μου εδωσε ρωσσικο σοκολατακι κι εφυγε.
Αυτα απο μενα.σιγουρα καποιος που θα παει μπαρμπαρα δεν θα κλαψει το 20ρικακι του.
Δεν ξετρελαθηκα με ολα αυτα που ακουω περιμενα κατι σουπερ αλλα παρ ολα αυτα ηταν μια συνεδρεια που κατατασσεται στις θετικες και σιγουρα καποια στιγμη θα ξαναπερνουσα μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Nofucksgiven
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.934
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, cocos30, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2019
Φιλαρακι στα κατάπιε;
28 Αυγούστου, 2019
Συγνώμη τώρα..
Έπρεπε να της τον χώσεις αφού πλήρωσες..
28 Αυγούστου, 2019
Σχέση απόδοσης/τιμής: 5
Χμμμ;

Θετική συνεδρεία, θα ξαναπάς & 5 Kάτι δεν πάει καλά εδώ. Χμμμ;
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχαχ οχι ουτε καν τα φτυσε και εβηχε μια ωρα με τον μοναδικο τροπο που μονο αυτη ξερει..χαχαχαχ
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι,μεσος ορος βγηκα 5.8 γιατι δεν ξετρελαθηκα ηταν απλα ενα τιμιο ραντεβου.
Ομως θα ξαναπηγαινα γιατι συγκριτικα με τις φολες που παιζουν ειναι πολυ καλη περιπτωση.
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το εχω παντα στο μυαλο μου να μην γαμαω τανες.
Δηλαδη και σε πληρωσα και θα μου καθεσε σαν τον αστερια με τα ποδια ανοιχτα κι εγω να κανω τον εργατη?? Οχι εσυ δουλευεις κι εγω απολαμβανω τις υπηρεσιες σου Καπέλο
Και μια φορα που καποια μου πε μα γιατι δεν με γαμας γαμα με θελω την πουτσα σου της ειπα πες μου τι ωρα σχολας να παμε να σε ξεμουνιασω και σταματησε μετα Γλώσσα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6