Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 6342
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μολις ειδα οτι η μικρη εκανε φουλ προγραμμα την ειχα στο ματι. Επικοινωνια με το γραφειο και κλεισιμο ραντεβου, ευχαριστω για την επιμονη της Αντζυ να την κλεισω εστω και αργα και εδω αρχιζει το ραντεβου μας .....

Η κορασιδα εφτασε στην ωρα της με πολυ ωραιο ντυσιμο, ασπρο παντελονι και ενα ωραιο top. Οι φωτογραφιες δεν την αδικουν απλα, αλλα θα επρεπε να αλλαχτουν ολες(αγγελακι???). Η κοπελα ειναι ενα κουκλακι. Το μαλλι καστανο μεχρι λιγο κατω απο τον ωμο, πολυ ωραιο προσωπο με λιγο σχιστα ματια και περιποιημενα φρυδια, υψος περιπου στο 1.60. Σε κορμι γυμνασμενη, χερια, λιγο φτερα και ποδια, αθλουταν εκανε σκι παλια μου ειπε(εμεις επιδοθηκαμε στο ξε-σκι). Στηθος 1 με μεγαλυτερη ρωγα(φωτο 2). Νινακι οχι τυπικο Ρωσικο αλλα ομορφο με μικρα χειλη και landing strip Έρωτας . Απο τη μεση και κατω ανοιγει λιγο αλλα προσωπικα δεν με πειραξε, ισα ισα μου εβγαλε γουστα.

Στα του αγωνα δεν θα πω πολλα αλλα περασα παρα πολυ καλα, μολις μπηκε προσπαθησα να επεκτεινω το ραντεβου αλλα ήταν κλεισμενη. Προτεινεται σε αγαπουληδες καργα αν και εγω δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια. Φιλια φουλ, προγραμμα δεν τη ζορισα πολυ αν και πηρα φουλ,. Σιγα σιγα με τα νερα της, περνουσε και εκεινη ομορφα, εχει ωραιες εκφρασεις στο κρεββατι. Ρυθμο μια εδινε εκεινη μια εγω ακομα και στο κουλουρακι(δεν της αρεσει στα 4, σεβαστο). Το κουλουρακι δεν ειναι το φορτε της αλλα δεν δυσανασχετησε απλα λαου λαου. Επειδη ειναι μικροκαμωμενη χριζει ιδιαιτερας μεταχειρισης, φερθειτε καλα και ειμαι σιγουρος οτι θα περασετε πολυ καλα. Στροφες καπου ανεβασα αλλα ειπαμε ... με μετρο. Τελειωμα στο προσωπο οπου την πετυχα στο ματι και ψαχναμε για κολλυριο(συγνωμη στο επομενο ραντεβου) Ντροπή

Εν κατακλειδι ειναι ενα Ρωσικο πιπινακι ομορφο, εξυπηρετικο το οποιο συστηνεται κυριως για GFE. Απο τις λιγες που θα εβαζα στο club της δευτερης συναντησης αν προλαβω. Επικοινωνια στα Αγγλικα, θεμα ιδιαιτερο δεν ειχαμε αλλα ουτε και χρονος περισεψε ...

Tested: The GFE experience Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, livermak, muffer35 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
Φαίνεται κουκλαρα και είναι για αγαπουληδες σαν εμεναΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1