Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ραντεβου back to back εννοω την επομενη μερα μετα απο εξοντωτικο 2μπαλο σπανιως παιρνω κι ομως οι φωτο της Camilla με εκαναν να το πραξω και εδω αρχιζει το ραντεβου μας .....

Η Camilla απο τις φωτο φαινεται το απολυτο κοντο-πιπινο, στεγνη με ομορφο προσωπο, ενα κορμι λαμπαδα, γυμνασμενο με τις καταλληλες καμπυλες αλλα τα καλα σταματουν εδω, ή μαλλον ο δαιμων του photoshop με χτυπησε αλυπητα μολις ανοιξα την πορτα ...... (γκλα...whatever) Μαλακία

Προσωπο σαφως πιο στρογγυλο με μια ελια στο πηγουνι που δεν φαινεται στις φωτο, σωμα σαφως πιο αγυμναστο, στηθος και κωλος ενα touch πιο πεσμενα .... minus douze points
Ομως η κοπελα μπηκε με ενα χαμογελο, μια θετικη ενεργεια, εδωσε και ενα φιλι που ειπα οκ ας την κρατησω, σωμα δεν ειχα δει κατω απο τα ρουχα εννοειται, αλλα το μενου ειχε και κουλουρι οποτε .... plus dix points Ναι!

Αρχιζει ο αγωνας και οντως η κοπελα εβγαζε παθος, βαζω και λιγο δαχτυλο και εσταζε, το προσπαθει και για DT, σε κοιταει και στα ματια λεω καλα παμε, θα “φαμε” καλα. Φιλια, γλωσσες γινοταν ο κακος χαμος, νινακι στενο ομορφο μπαινω μεσα και τσουπ μετα απο λιγο μου πεταει το φοβερο: “Μωρο μου θελω να με παρετε μαζι” Τι της λεω, τι εννοεις, με ποιον? Με τον Μπομπ μου απαντα
Κοιταω κατω και οντως ήταν αυτος .... ο Μπομπ ..... ο Μπομπ ..... Σφουγγαρακης Κεφάλι σε τοίχο!
Εκνευρηστηκα, σπαστηκα, νομιζα οτι ο γκλαμουρας θα με χρεωνε για τριο και δεν ηξερα τι να κανω ... ήταν αργα, επιλογες δεν ειχα, επρεπε να φαω το κουλουρι της και ο Μπομπ να χαιρεται το μικρο νινακι της .... με επεισαν ... συμφωνησα θα ετρωγα μονο κουλουρι .... Εμμμμ

Αφου πηγαμε για ενα απαραιτητο φρεσκαρισμα και οι τρεις μας, γευτηκα το κουλουρακι της, οτι θελεις κανε μου ειπε ... υπακουσα, την εβλεπα να τριβει τον μπομπ στο νινακι της ... ζηλεψα ... μισουσα τον Μπομπ ... τον Μπομπ Σφουγγαρακη ..... Θυμός
Εγω απο πισω αλλαζοντας τη μια σταση μετα την αλλη και εκεινη να τριβει τον Μπομπ, της αρεσε, ηθελε και τους δυο μας .... 25 λεπτα με αντεξε απο πισω ... εντυπωσιαστηκα αλλα επρεπε να ερθει το τελος, τον εβγαλα και τελειωσα στο προσωπο της ενω με κοιτουσε με τις ματαρες τις. Με καθαρισε και χαθηκαν εκεινη και ο Μπομπ στο σκοταδι ...... ήταν μια εμπειρια αξεχαστη ..... Γερο-μύστης

Περαν του κωμικου της κριτικης μου να πω και μερικα πραγματα σοβαρα:
Η κοπελα ήταν καθαρη, τιποτα δεν μυριζε παροτι το ραντεβου μου ήταν αργα
Ουτε κολες ουτε τιποτα δεν σνιφαρε ή να μυριζε αλκοολ,τσιγαρα και τα συναφη
Απο πισω ήταν καθαρη και παροτι την ειχα αρκετη ωρα κωλο, ουτε μυρωδια ουτε κατι αλλο υπηρξε
Η μονη παραφωνια -αν και τεραστια- ηταν ο ... Μπομπ ... ο Μπομπ Σφουγγαρακης
Η κοπελα κανει πολυ καλο μασαζ με λαδι, αποτι μου ειπε ειναι semi-pro
Για το πουλακι που μου ειπε οτι της αναψε “αρωματικο” κερι τι να πω......σε αφησε ο ... Μπομπ???
Οσοι την πηρατε με τον .... Μπομπ μια κουβεντα δεν μπορουσατε να πειτε?
Ηταν το τελος μιας ευχαριστης “κωλο-εβδομαδας“για εμενα

Tested: Τριο με τον .... Μπομπ Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, futsos, Antonis_Greece4 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
οπως τα λεει ο φιλος ειναι , πηρα και εγω . Επειδη βαριεμαι να γραφω η βαθμολογια μου και εμενα κοντα στο 7 θα ηταν ..Γερο-μύστης. Τα μείον φωτος και οτι στο 45 πηγε να ετοιμαστεί να φυγει Κεφάλι σε τοίχο!
20 Αυγούστου, 2019
χαχαχαχααχαχ πέθανα στα γέλια φίλε. Πήδηξες μαζί με τον Μπομπ ρε μάγκα;;; ΧΧΧΑΧΑΧΑ. Δεν υπάρχεις..Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Νομίζω είναι με διαφορά η πιο ωραία κριτική που έχω διαβάσει εδώ μέσα απο τότε που έγινα μέλος. Να σαι καλά , μου έφτιαξες την διάθεση..ΧαμόγελοΜατάκι
K
kostas21d
20 Αυγούστου, 2019
Άλλη φορά να ρθω και εγώ ο Πατρικ ο αστεριαςΝαι!
21 Αυγούστου, 2019
Πρώτο σενάριο για τσόντα.«Οι τρεις μας.Εγώ,αυτή, και ο Μπομπ»
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4