Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Kristina μου προταθηκε απο φιλους ως κοπελα που θα με “στιψει”, διαβασα και καποιες κριτικες(εδω ήταν λαθος μου) και λεω κανει και φουλ, “στιβει” θα περασω καλα
Η Kristina ειναι ομως μια ...γυναικα που τελικα μπηκε στο δικο μου μπλεντερ και εδω αρχιζει το ραντεβου μας...

Η γυναικα Kristina γιατι ειναι γυναικα(ρα) 30αρα+ ειναι ομορφη αλλα λιγο διαφορετικη απο τις φωτο(γκλαμουρα???) Σαφως οχι το λεπτο ποδι, σωμα, προσωπο των φωτο. Αλλα ειναι ομορφη αν και με καποια κιλα παραπανω, λιγο πιο μπαμπατσικη γενικοτερα, σταματας στο δρομο ανετα να την κοιταξεις. Υπεροχα ματια

Στον αγωνιστικο τομεα την πετυχα μετα απο μια εβδομαδα εδω αρα ισως να δικαιολογησω οτι μπορει να ήταν λιγο κουρασμενη. Πιπα καλη, στασεις καλες κουλουρι καλο. Παθος ειχε, κραυγες ωραιες αλλα στις αντοχες το χασαμε. Διαλειμματα ζητησε ..... 3 κουνωντας τα χερια της σαν να ζητουσε time out, διαλειμματα πηρε. Στροφες ανεβασαμε μπρος και πισω, περιμενα το “στιψιμο” που ομως για εμενα δεν ηρθε .... για την ιδια, σιγουρα ... Οπως μου ειπε προτιμα 2 μπαλακια στην ωρα, ενω εγω αν περναω καλα προτιμω ενα και πραγματικα περασα καλα. Χρονος για social πολυ λιγος, μπηκε-μπανιο-κρεββατι-εφυγε τα απολυτως βασικα και ο φιλος google στο κινητο της

Την προτεινω αν και δεν με εστυψε παρα ... στο τελος, αλλα σιγουρα οταν ειναι πιο ξεκουραστη θα αποδιδει ακομα καλυτερα, ισως την ξαναδω στο επομενο τουρ της

Tested: Time-out coach! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, gymaster, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
Είσαι πραγματικός "Tester" φίλε! Όλο το crue του γκλαμουρα δοκίμασες. Ωραίος!!! Πάντα τέτοια! Προσκύνημα
20 Αυγούστου, 2019
Πάντα το είχα απορία πάντως γιατί ανεβαίνουν οι κριτικές αφού έχει φύγει το κορίτσι ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2