Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Παλαιοτερη συναντηση και χρωσταω ουκ ολιγες κριτικες

Βλεπω πορνοσταρ, βλεπω και μερικα βιντεακια με Roco κλπ λεω εδω ειμαστε, η χαρα του κωλαρακια, και εδω αρχιζει το ραντεβου μας που εμελε να πει αλλα πραγματα......

Η Σοφια δεν εχει και ιδιαιτερη σχεση με το παρελθον ή τις φωτο στο σιτε, ο δαιμων του photoshop ξαναχτυπησε, γκλαμουρα ειναι καιρος να σταματησει αυτο το φαινομενο... (το ειχαμε φτιαξει στο παρελθον, θυμασαι?)

Προσωπο πιο στρογγυλο και λιγοτερο αγριο αλλα κοινο Ρωσικο, συμπαθητικο. Tattoos νομιζω μου ειπε εχει 6-7 και λειπει απο τις φωτοτο μεγαλο που εχει στο στηθος σαν τη Rihanna. Σωμα σαφως καποια κιλα παραπανω αλλα καλο και αφρατο. Στηθος 0.5, καπου εκει

Στα του αγωνα στροφες ανεβασαμε καργα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο. Καλα περασα δεν θα πω οχι αλλα οταν περνεις μια πορνοσταρ αλλα περιμενεις. Αισθηση μπροστα καλουτσικη(την ειχα παρει στην αρχη του τουρ) και απο πισω περιεργως στενη, μου τον ειχε ολη την ωρα βεντουζα παρα το τζελ, στο δευτερο γυρο δεν αντεξε αλλο απο πισω .... “no more anal please”
Αεροπλανικα κατι λιγα εκανε απλα οπως ειπα αλλα περιμενα ως συνολικη εμπειρια. Στην πιπα καλη τον εξαφανιζε, παραπονο δεν ειχα. Τελειωμα στο προσωπο και ο καλος μου φιλος που λεγεται κολλυριο ηρθε να σωσει την κατασταση απο τους πυροβολισμους στα ματια

Στα του χαρακτηρα οπως γραφτηκε, τρελοκομειο και θα το αφησω εκει, Αγγλικα πολυ φτωχα
Τελεσα και χρεη babysitter, να ευχαριστησω το γραφειο και τον οδηγο .... “θερμα” ....
Καλα σχετικα περασα, σιγουρα θα κανει καλυτερα ραντεβου στην αρχη του τουρ

Tested: Below expectations .... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού