Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Γειά σας φίλοι μου, εύχομαι όλους να σας βρησκω γερούς κ ατσαλενιους.
σήμερα θα αναφερθώ στην Νικόλ ένα ωραίο κορίτσι από Αλβανία κουκλάκι μοντελάκι.
Είναι αρκετά όμορφη που ανάρωτιεμαι καλά πως δουλεύει στο 10ευρω στο μεταξύ;
Άνετα θα μπορούσε να σταθεί στο 20ευρω αλλά κ σαν cal girl.. Πάντα απορούσα υπάρχει κάποιος ανώτερος πίσω από όλα αυτά που λέει σε μια νεα κοπελιά αυτή θα πάει σε μπούρδελο η studio.. όπως στο Στρατο η σε μια υπηρεσία ο διηκητης σε κόβει κ σου λέει θα πας σε αυτό το πόστο..
Λοιπόν είναι αδύνατη ωραίο σώμα μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, γλυκιά μανεκεν..
Πήγα αργά στο μεταξύ ήταν κάποια πρεζάκια εκεί σχεδόν έξω από το Ιάσωνος 10 φενονταν ήρεμα αλλά θέλει προσοχή αυτά είναι σαν να περνάς δίπλα από ένα σημείο που έχει φίδια εκεί που είναι ηρεμα μπωρει αστραπιαία να ορμηξουν..
Περνάω πάντα με κατεβασμένο το κεφάλι δεν τσαμπουκαλευομαι ούτε τα κοιτώ στα μάτια αλλά είμαι έτοιμος να τα βάλω με τη φωτιά κ εγώ δεν θα φύγω σώος αλλά κ κάποιοι από αυτούς θα καταλήξουν σε κάποιο χειρουργικό τραπέζι.
Παω μέσα πήγαινε η Νικόλ στο δώμα λέει νορμάλ, ευγενική καλή κομπλέ, έρχεται ο τσάτσος λέει θα περάσεις.. κ λέει νορμάλ κ ελεύθερο στοματικό για τους Έλληνες σου το είπε η Νικόλ.. δεν απάντησα δεν ήθελα να την δωσο.
Πληρώνο περνάω μπαίνει η Νικόλ ευγενική κ εγώ ανταπεδωσα με ωραίους τρόπους πάει να περάσει καποτα της λέω ο κύριος είπε ακα πιπα,είσαι Έλληνας λέει.. ημεδαπος ο τύπος με την κουκούλα..
Τι λέει ξαφνιασμενη.. Αλονου παπά ευαγγέλιο απαντω..
Κάνει μια ούτε αεροπιπα ακόμα χειρότερα κάναμε κάνα δυο στάσεις ρωταγε συνέχεια χυσαμε ενώ έκλεβε,
τελικα τελείωσα μου έλεγε που μένεις κ που θα πας τώρα είσαι γλυκούλης κ τέτοια. Καλοπροαιρετα πάντα τα έλεγε χωρίς ειρωνεία η υπονοούμενα για περετερω επικοινωνία..
Μου λέει πρόσεχε είναι οι τοξικομανείς έξω πως θα φύγεις να καλέσω αστυνομία κάποιων λήστεψαν προχθές.. Της λέω καλά άμα κινδυνεύω κάλεσε τους μπάτσους προς το παρόν όχι.. Πως θα το καταλάβω λέει..
Απαντω θα ακούσεις πόλεμο. .
Εν κατακλείδι είναι καλή κοπέλα θυληκη παρεμηθενιο κορίτσι από την άλλη ότι καταφέρει να αποφύγει το κάνει..
σχετικά με την ακα πιπα..
Χίλια ευχαριστώ που αφιερώστε χρόνο κ διαβάσατε την κριτική μου, παρατηρήσεις σας, οτι θέλετε γράφετε στα σχολεια,
αν σε κάτι εσφαλα, εδώ είμαστε οικογένεια κ ο ένας διορθωνει-συμπληρώνει τον άλλο.. θα χαρώ να της διάβασω..
να προσέχετε ότι κ να κάνετε κ θα τα ξανάπουμε σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, DeanCorso και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
με αλβανες μην πας, εγω δεν παω, οπως και με λατινες, γιατι οι αλβανες ειναι της αρπαχτης, οι λατινες του περαστε σκουπιστε τελειωσατε με ψευτικες τσιριδες κτλ
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Για αυτό υπάρχουν αξιοπρεπέστατες αλβανίδες στα δωμάτια που δηλώνουν Σέρβες, Ρουμάνες, Ουκρανές;; Τους έχει βγει τό όνομα!!
Τύπε μου έλυσες απορία... Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2