Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642116
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρισκομενος σε αδεια για μερικες μερες ακομα και αφου ημουν στο κεντρο για αλλες δουλειες κατηφορισα προς την αμαρτωλη λεωφορο.
παρουσες πολλες κοπελλες στο μαγαζι οπως μου ανεφερε η υπευθυνη και επιλογη της Μαρινας αφου ηταν διαθεσιμη.
πληρωμη του αντιτιμου λοιπον,εισοδος στο δωματιο,ντουζακι για φρεσκαρισμα και αναμονη του κοριτσιου.


τη Μαρινα τη γνωριζουμε παρα πολλοι απο δω οποτε οι πολλες συστασεις περιττευουν.
εχει αλλαξει αρκετα ομως,μπορω να πω προς το καλυτερο απο την τελευταια φορα που την ειδα πριν εναμιση χρονο περιπου.
εχει μακρυνει το μαλλι,ειναι αδυνατισμενη αρκετα,εχει παρει ενα απαλο σοκολατι χρωμα τωρα απο τα μπανια στη θαλασσα και εχει φτιαξει μια ΚΩΛΑΡΑ απιστευτη,η οποια οπως ειναι γνωστο διατιθεται. Ναι!Ναι!Ναι!ΓλώσσαΓλώσσα
πηρα το προγραμμα της μιας ωρας και μολις ηρθε το κοριτσι σφυριξε και η εναρξη του αγωνα αμεσως.



με ρωταει πως θα αρχισουμε? με μασαζ ή...?
ποιο μασαζ κοριτσι μου? εναμιση χρονο εχω να σε δω. μασαζ δεν υπηρξε καθολου λοιπον αρχικα και μεταφερθηκαμε στο κρεββατι για τα περαιτερω. Ματάκι
εκατερωθεν βαθια φιλια για ζεσταμα και σε λιγο τον παιρνει στο στομα της.
στοματικο τελειο με βαθιες προσληψεις και κρατημα και μπουκωμα στο στομα μεχρι πνιγμου. το κοριτσι απλα εχει master στην πιπα.
περιποιηση και τελειο καραμελλωμα και στα μπαλλακια αλλα και στην ευρυτερη περιοχη πιο χαμηλα. ΓλώσσαΜατάκι
η φυσικη καταληξη λοιπον των πραγματων ηταν ενα δυνατο τελειωμα στο στομα,που δεν τον αφησε μεχρι που στραγγιξε και την τελευταια σταγονα σπερματος.
στο διαλειμμα που δεν ηταν μεγαλο ειπαμε δυο τρεις κουβεντες για διακοπες κλπ. τα γνωστα.



αρχη του δευτερου γυρου με πρωτοβουλια δικια της παλι με στοματικο και σε σταση 69 την περιποιομουν κι εγω.
εγινα τουρμπο αμεσως. αλλωστε δεν αργω να φορτισω.
ζεσταμα με εισοδο στο φρεσκοξυρισμενο μουνακι σε σταση cow και αρχη με χαλαρο ρυθμο. μετα τη γυριζω σε reverse cow και πιο εντονα τωρα προετοιμαζομουν για την εισοδο στη μικρη περιοχη.
μετα απο λιγο ειχε ερθει η ωρα για την εισοδο στον παραδεισο.
τη βαζω στα τεσσερα κι αφου παιζω λιγο με το δακτυλο μπαινω μεσα της σιγα σιγα. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
αρχικα σιγανα κι οσο περνουσε η ωρα δυναμωνε κι ο ρυθμος με χαστουκακια στα κωλομερια.
η αισθηση της κωλαρας της ηταν πολυ καλη και το ευχαριστιομουν αρκετα. η θέα επισης απιστευτη.
το τελος ηρθε και παλι στο στομα της δυνατα και το κοριτσι προσφεροντας αλλο ενα καλο γλυψιμο με αφησε να χαλαρωσω πανω στο κρεββατι.
ειχε μεινει λιγος χρονος ομως και μου εκανε και λιγο μασαζακι εκει οπως ημασταν περισσοτερο για χαλαρωση και αποφορτιση απο την ενταση του σεξ.

συμπερασματικα περασα τελεια -αναμενομενο αλλωστε- με ενα κοριτσι που για μενα αποτελει μια ασφαλη και σιγουρη επιλογη και που σιγουρα θα ξαναδω.
να ειστε καλα ολοι. καλο υπολοιπο καλοκαιριου παιχτες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
188
Likes:
47.132
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, Join.f, xlm και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού