Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 160 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνοντας βγαίνει η τσατσά και μου λέει έχει τζακούζι σε 3 τέταρτα θα τελειώσει, αλλά με άφησε να περιμένω εκεί. Πολύ σπάνιο όσες δε με ξέρουν μου λένε να φύγω σε τέτοιες περιπτώσεις. Περίμενα 20 λεπτά κι εκεί που ήμουν έτοιμος να φύγω βγαίνει η Γαλήνη χαμογελαστή και ευδιάθετη. Η Γαλήνη είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα, Βουλγάρα, γύρω στα 25 μελαχρινή με καμπύλες και υπέροχες φυσικές βυζάρες, οι καλύτερες που έχω δει. Είναι λίγο κοντή, αλλά ως γνωστόν οι ψηλές είναι για παρέλαση και οι κοντές για σεξ. Πέρασα λοιπόν με 50 ευρώ για πρόγραμμα με γλείψιμο. Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελόντας και τη ρώτησα αν με θυμόταν γιατί είχα πάει άλλη μια φορά. Μου απάντησε ό,τι μπαίνει στο μουνί μου το θυμάμαι. Κάθεται στο κρεβάτι και αμολάει τις βυζάρες της, τις οποίες άρχισα να χουφτώνω και να γλείφω αχόρταγα. Αφού σηκώθηκε η σημαία πέρασε καπότα και άρχισε μια φανταστική βαθιά πίπα. Εντυπωσιάστηκα γιατί δε θυμόμουν να είναι τόσο καλή σ' αυτό. Μετά ξάπλωσε για να τη γλείψω και μου λέει η γατούλα μου είναι δική σου (έχει σχετικό τατουάζ πάνω απ' το μουνί της). Την έγλειφα αρκετή ώρα και έδειχνε να το ευχαριστιέται. Ξεκινήσαμε τον αγώνα με ιεραποστολικό όπου με κοιτούσε στα μάτια. Στη συνέχεια με καβάλησε, κόλλησε πάνω μου, μου έγλειφε το αυτί και παραλίγο να με πνίξει με τα βυζιά της Ναι!. Μετά την πήρα στα 4, όπου η θέα της κωλάρας της ήταν πολύ ωραία. Βλέποντας το τέλος να πλησιάζει της είπα να ξαναγυρίσει για ιεραποστολικό. Τελικά έκανα λάθος εκτίμηση και μου τον έπαιξε για να τελειώσω, ενώ χούφτωνα τις βυζάρες της. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο 20 λεπτά. Θα ξαναπεράσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
244
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού