Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128491
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ξενοδοχείο στις 18/8, 9:40 μ.μ., με σκοπό ένα ραντεβού με callgirl. Πηγαίνω μόνος, και ζητώ δωμάτιο για ημιδιαμονή απ’τη ρεσεψιόν, και μου ζητάει να δώσω ταυτότητα (ή δίπλωμα)!! Ζητάω το λόγο, τους λέω ότι είμαι πολλά χρόνια πελάτης (πράγμα αλήθεια), και τίποτα εκείνοι! Το μόνο που μου λέει η ρεσεψιονίστ ότι ζητάνε την ταυτότητα "για την εφορία", ότι είναι «πολιτική του ξενοδοχείου», και ότι «εδώ και κάποιο καιρό ισχύει αυτή η πολιτική»! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Τους πληρώνουμε απο πάνω, και μας φακελώνουν και ρουφιανεύουν! Ντροπή τους!

Εννοείται πως δεν πήρα δωμάτιο! Οφείλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές που σκοπεύουν να επισκεφθούν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για το τι παίζει εκεί. Για δική σας διευκόλυνση, και για να γλυτώσετε χρόνο, κόπο, και ενέργεια, πηγαίνετε σε άλλο ξενοδοχείο και τελειώνει η υπόθεση!

Το μόνα θετικά που έχει το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι η διακόσμηση, ο χώρος, ατμόσφαιρα, και η καθαριότητα.

Υ.Γ. Μια παράκληση: Επειδή δεν είναι όλοι οι χρήστες του internet μέλη στο bou, να γραφτεί κριτική και στο Google επίσης, έτσι ώστε να το μάθουν και οι υπόλοιποι που σκοπεύουν να το επισκεφθούν. Όταν αρχίσουν να χάνουν έσοδα λόγω αρνητικών κριτικών (που θα λένε την αλήθεια), μόνο έτσι θα καταλάβουν!
jasmlez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
194
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, Antonis_Greece4, Conor Mcgregor και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2019
πριν 2-3 χρόνια είχα πάει εκεί

επιβεβαιώνω ότι μου ζήτησαν ταυτότητα....

την έδωσα γιατί είχα ήδη φέρει το callgirl μαζί μου και δεν είχα χρόνο για αλλαγή πλάνου...

όμως είναι γεγονός.
19 Αυγούστου, 2019
Μήπως έχει σχέση με την ώρα; Πρώτο, πήγα εκεί τέλη Ιουνίου (Απόγευμα: 5 παρά με 6:30-7 παρά) και δε ζήτησαν ταυτότητα για λόγους... εφοριακούς. Επισημαίνω πάντως πως είχα εκπτωτικό κουπόνι οπότε ήταν τσάμπα!.
Δεύτερον, καί πάλι όμως αδυνατώ να καταλάβω τι σχέση με την εφορία από τη στιγμή που μπορούν να κόψουν απόδειξη και να τη βάλουν στα λογιστικά βιβλία τους. Μπορεί κάποιος να μας διαφωτίσει, παρακαλώ;;;!!
19 Αυγούστου, 2019
Αυτό ποτέ ξεκίνησε;; μέχρι 15 Ιουλίου 2019 εμένα ποτέ δεν έχουν ζητήσει ταυτοτητα
20 Αυγούστου, 2019
οταν πας σε ξενοδοχειο (και καθε καταστημα) δημιουργεις μια εμπορικη σχεση με το ξενοδοχειο για οσο καιρο παραμηνεις εκει. επειδη δημιουργεις μια εμπορικη σχεση με την παρουσια σου εκει, το αλλο μνερος θελει να γνωρισει εσενα ωστε να ξερεει με ποιον εχει να κανει, και να διαφυλαξει τα συμφεροντα του, σε πιθανοτητα βλαβης του...

για το λογο αυτο δινεις την ταυτοτητα σου θες δε θες
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ athinaios3, Αυτό δεν το γνωρίζω. Χτες (18/8) που πήγα μου ζήτησαν, και μου είπαν πως γίνεται εδώ και λίγο καιρό...
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ hornyasfuck, Εγώ πήγα στις 9:40 μ.μ. Ίσως επειδή είχες το κουπόνι να μη ζήτησαν... Όσο για το δεύτερο, αυτό αληθεύει! Απ'την άλλη όμως, υποπτεύομαι (και θα το ερευνήσω περιταίρω) ότι μου ζήτησαν επειδή πήγα μόνος εκεί (είχα κανονίσει ραντεβού με call girl). Δεν εξηγείται αλλιώς! Και έτσι νά'ναι, δε θα τους περάσει έτσι! Σε πρώτη φάση, θα ενημερωθούν οι υπεύθυνοι. Σε κάθε περίπτωση θα ακολουθήσει αρνητική κριτική στο Google για το γεγονός, γιατί πάει, έγινε το σκηνικό! Μόνο έτσι θα καταλάβουν!
20 Αυγούστου, 2019
φιλε σορρυ κιολας αλλα ειναι νόμος.
μπορεις να το ρωτησεις κιολας στην ρεσεψιον
https://www.espressonews.gr/reportaz/2018/03/170919/sex-me-foro-gia-ta-zeygarakia-sta-xenodoheia-imidiamonis

https://www.mononews.gr/oikonomia/keravnos-apo-aade-olokliros-o-foros-diamonis-akoma-ke-gia-imidiamoni-se-xenodochia
20 Αυγούστου, 2019
Παιζει να ναι κι αναλογα τον υπαλληλο.οτι η επιχειρηση το ζηταει κι αναλογα πως δουλευει ο καθενας το τηρει η αναλογα ποσο ψαρωμενος ειναι?
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ ashootingstar, Δεν έχει καμία σημασία τι θέλει ο κάθε νόμος! Δε ρωτήσανε κανέναν που χρησιμοποιεί αυτά τα ξενοδεοχεία γ'αυτόν το σκοπό, και επομένως ούτε είναι υποχρεωμένοι να τον τηρήσουν αυτόν τον νόμο (που δεν ξέρω αν καλά καλά όντως ψηφίστηκε, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)! Οι πελάτες (τουλάχιστον η συντριπτική πλειοψηφία) δεν τον θέλουν, είναι πολλοί, πληρώνουν, άρα, μπορούν να μποϊκοτάρουν αυτά τα ξενοδοχεία! Μετά, χάνουν λεφτά και πελατεία τα ξενοδοχεία και έρχεται η ώρα να αποφασίσουν αν είναι:

α) Με τους πελάτες (τους δίνουν χρήμα και δουλειά)
β) ή με το κράτος που θέλει να φακελώνει τον κόσμο και να διώχνει πελάτες και να κλείνει επιχειρήσεις

Η επιλογή είναι δική τους!

Θα μου πεις εσύ, το κράτος δε θα κάτσει να ασχολείται με τους πελάτες ξενοδοχείου. Ωραία. Κι εγώ απαντώ, άμα όντως δεν ασχολείται με πελάτες ξενοδοχείου ημιδιαμονής, δε θα πέρναγε τέτοιο νόμο εξαρχής! Λυπάμαι πάρα πολύ που το λέω, άλλα έχουν σκοπό βγάλουν εκτός νόμου την πορνεία! Κι αυτός είναι το ένα (απ'τα πολλά τους) βήμα! Βλεπε Γ.Γ.Ι.Φ. (Γενική γραμματεία ισότητας φύλου) τι λέει ΔΗΜΟΣΙΑ περί ποινικοποίησης της πορνείας!
20 Αυγούστου, 2019
να σε ρωτησω, ντρεπεσαι για αυτο που πηγες να κανεις στο πριαμος? θεωρεις οτι ειναι κακο να πηγαινεις με call girls στο πριαμος και δεν θελεις να σε μαθουν? εισαι παντρεμενος και υπερασπιζεσαι τα προσωπικα σου δεδομενα γιανα μην τα μαθει η γυναικα σου? αν θεωρεις ντροπη να κανεις απο του θα εκανες στο πριαμος, γιατι το εκανες? αν δεν μπορεις να υπερασπιστεις αυτο που κανεις δημοσια, εισαι σαν τα κρυφοπουστακια που ειναι αντρες εναντια στην ομοφιλοφυλια?

το ποσο κοπανος (για εμενα) εισαι, το φανερωσες με αυτο που γραφεις, τοσο γιατι εισαι εκτος της εμπορικης/καταναλωτικης πραγματικοτητας, οσο και γιατι θεωρεις οτι μπορει να εισαι ενας υπερηφανο κρυφολαμογιο που ειναι απο μπροστα παρθενα και απο πισω μπανουν τρενα
L
Londoner
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2