Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21009
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΚαπέλοΚαπέλο Έβαλα αυτό τον τίτλο από το νέο τραγούδι του Armin Van buuren μιας και η συνάντηση με την κοπέλα ήταν ένα πάρτι διάρκειας μιας ώρας με μουσική και λίγο αλκοόλ.Μεγάλο χαμόγελο

Συνεννόηση με το γραφείο άψογη, έκανα όλες τις διευκρινιστικές ερωτήσεις για να μην την πατήσω όπως με την julia. Άκουσα τον αγαπητό πορνοτηλεφωνητή που μου την πρότεινε και βουρ για το incall.
( Να κάνω μια παρένθεση και να πω κάτι για ένα απο τα ξενοδοχείο που γίνονται τα ραντεβού και συγκεκριμένα το μεγάλο. Η συμπεριφορά του προσωπικού είναι άθλια και σε κάνουν να νιώθεις πολύ άβολα με τις συνεχείς ερωτήσεις μιας και δεν καταλαβαίνουν τον λόγο που πηγαίνεις και πρέπει να το πεις 10 φορές. Μετά κάθονται σε κοιτάνε, σχολιάζουν και ψάχνουν αφορμή να στη πουν. Πήγα τουαλέτα γιατί ξέρω που είναι και μου λέει θα ρωτάτε γιατί δεν είστε του ξενοδοχείου με πολύ έντονο ύφος.)

Μπαίνω στο δωμάτιο και ακούω μουσική , βλέπω την μικρή να χορεύει και μια διάθεση στα ύψη παρόλο το περασμένο της ώρας. Περπατούσε πάνω κάτω, μου έδειχνε διάφορα πράγματα, έκανα μπάνιο, βάλαμε 2 σφηνάκια τεκίλα και συνέχιζε να πηγαινοέρχεται έτσι και να μιλάει. Λέω ωχ θέλει να φάει χρόνο αυτή αλλά μόλις την έπιασα σαν να πήρε φωτιά. Αρχίζει βαθιά γλωσσόφιλα και μου ζητούσε να τις χτυπάω το κωλαράκι που είναι πολύ ωραίο ειδικά όταν φοράει τα τακούνια. Έρωτας Βυζί επίσης ωραίο και φυσικό 3αρι νομίζω. Πρόσωπο καλό σλαβικό και φαίνεται για 25 όσο λέει ότι είναι.
Χαμούρεμα στο χαμούρεμα ανοίγει ένα βαλιτσάκι με δονητές , μαστίχια κτλ και μου λέει κάνε ότι θες. Της έκανα κόκκινο το κωλαράκι γούσταρε πολύ και ήθελε να την γαμάω στα τέσσερα ΚατσικογάμηςΠροσκύνημα . Τσιμπούκι καλό όχι κάτι που θα θυμάμαι αλλά αξιοπρεπέστατο , έγλυφε μπάλες και αν την άφηνα θα έγλυφε και κωλοτρυπίδα αλλά εγώ δεν κάνω τέτοια. Την πήρα σε πολλές στάσεις και τελείωσα στο προσωπάκι της και τις δύο φορές.
Είναι γαμώ τα τυπάκια , γουστάρει αυτό που κάνει και έχει πολύ όρεξη. Θα την ξανασυναντούσα σίγουρα και αν μπορούσα θα την έκλεινα περισσότερες ώρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.437
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, batsos, IvanTheGreat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού