Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150075
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα στην δυτική Ελλάδα και τα πάτρια εδάφη.

Πριν ξεκινήσω, μια παρατηρηση:
Στην προηγούμενη μου κριτική είχα αναφερθεί στην ανάγκη διαχωρισμού των ρδελοΜπου/Studios της Γλαύκου 120, διοτι καθένα εχει διαφορετική διοίκηση.
Πρόκειται για σημαντικό θέμα, καθώς μια καλή ή κακή κριτική μπορεί να επηρεάσει τον κόσμο που θα πηγαίνει στο 120 θετικά ή αρνητικά αντίστοιχα.
Απ' ότι φαίνεται το Monica's home (ή house, προχωράμε) που εξελίσσεται σε όμιλο (5 μαγαζιά σε Πάτρα) έχει ξεκινήσει τον διαχωρισμό βάζοντας ταμπέλα έξω από την πόρτα.

Προχωράμε στην κριτική, γοργά-γοργά.

Κάνω την βόλτα μου. Καταλήγω στην Μαρία στο δεύτερο σπιτάκι (από κάτω προς τα πάνω).
Το κατάστημα είναι το ίδιο με το τρίτο σπιτάκι (που πέτυχα Κορίνα σε προηγούμενη κριτική) καθώς προσέφερε τρίο με αυτές τις κοπέλες.
Ανακοινώνει τις υπηρεσίες η κυρία, αλλά δεν δίνω σημασια. Δίνω 25 και μπαίνω στο δωματιο.

Μεγάλο και καθαρό για τα δεδομένα οίκου,οχι όμως στα στάνταρ ενος studio.
Διαθέτει υδρομασάζ, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια υπηρεσία που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις.

Μετά από λίγο, ακολουθεί η Μαρία:

Καστανή με ξανθιές ανταύγειες, γύρω στα 35, περίπου 1,60, με μικρο στήθος και ωραίες καμπύλες. Το κλασικό σώμα 35αρας. Με λίγο κοιλίτσα. Μου είπε ότι είναι από Ρουμανία, αλλά από 2-3 εκφράσεις που είπε, πιστεύω ότι είναι από Αλβανία.

Μπαίνει μέσα και σκύβει πάνω στο κρεβάτι τουρλωνοντας τον κωλο της. Μετάνιωσα που δεν την γάμησα σε τέτοια στάση, αλλά το σκέφτηκα μετά. Τελοσπάντων, γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις και προχωράμε στο ψητό. Βγάζει ότι φορούσε και αποκαλύπτει δύο πολύ ωραίες ρώγες (η αλήθεια να λέγεται!).
Περνάει σκούφο και πιάνει δουλειά με το στόμα. Θα το χαρακτήριζα μέτριο. Δεν ξέρω τι του έλειπε ακριβώς, αλλά σίγουρα του έλειπε κάτι.
...και πριν ανακαλύψω τι είναι αυτό το κάτι που λείπει, χωρίς να ρωτήσει αν είμαστε οκ (και θεωρώ ότι προχώρησε λίγο σύντομα) σταματάει την πίπα και με καβαλάει. Προσωπικά ξενέρωσα γιατί άρχισα να πιστεύω ότι θα είναι ξεπετα. Προχωράμε

Ωραίο κούνημα, ωραία αίσθηση, κάπου όμως δεν βολεύτηκα και την γύρισα στα 4. Καλό στήσιμο χωρίς κλέψιμο.
Γύρισμα ιεραποστολικό.
Ξαναγύρισε στα 4 όπου και τελείωσα εντός του προφυλακτικού.
Καθόλη την διάρκεια ακούγονταν μικρά βογκητα, το οποιο μέτρησε στα "+"

Με ρώτησε πώς πέρασα, της απάντησα καλά, δύο-τρεις ακόμα κουβέντες και χαιρέτισε.

Φορώντας τα ρούχα μου, πετάχτηκε από το παντελόνι μου ένα μολυντήρι (ή σαμιαμιδι-οπως το ξέρει καθένας). Δεν είναι κάτι που μπορείς να το ελέγξεις με κάποιο τρόπο σε ένα μισοσκοτεινο δωμάτιο προφανώς. Απλά το αναφέρω γιατί δεν μου εχει ξανατυχει.

Σύνοψις:
Την προηγουμένη φορά προτίμησα Κορίνα αντί της Μαριας, και της το χρωστούσα. Από το πρόσωπο και το στήσιμο της στο σαλοναρισμα σου δείχνει ότι θέλει να περάσεις καλά και ξέρει το πώς. Στην πράξη όμως, δεν τα πήγαμε καλά.
Ίσως φταίει η χημεία (Ίσως και τα μαθηματικά).
Από μένα πάντως, είναι όχι.

Καλή συνέχεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
421
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Th3W4s73d

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού