Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 449523
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρίν λίγες μέρες και (θα έλεγα) γοητευμένος απο τις φωτογραφίες,πήγα να δω την Anna.Αυτό το μικροκαμωμένο αλάνι απο την Β.Ελλάδα,όπως είπε.Πήρα πρόγραμμα μισής ώρας με σκοπό να απολαύσω τα πόδια της αλλά κι εκείνη.Η Anna δεν είναι τόσο έμπείρη ,με ποδοσφαιρικούς όρους θα έλεγα πως "ψάχνει τα πατηματά της" γι αυτό και ήταν κάπως πιό παθητική απ ότι περιμένει κάθε πελάτης.Αυτό δεν με χάλασε ιδιαίτερα γιατι είχα αυτό το μωρό μισή ώρα να το κάνω οτι σχεδόν θέλω..Για το σώμα έχω να πω πως είναι κορμάρα,πετιτ βέβαια αλλά είναι του γούστου μου,στήθος ανάλογο το σώματός της και φατσούλα ζόρικη.Αλάνι σκέτο!.Αν και είδα κάποια σημάδια στο σώμα της τα οποία δείχνουν πως ίσως κάποτε είχε λίγο παραπάνω κιλά παρ όλα αυτά,μόνο που είχες αυτό το μωράκι παλι,απο πανω κι απο κάτω,φτάνει.Στην συμμετοχή έβαλα χαμηλό βαθμό γιατί έτσι πρέπει...Της ζήτησα να κάνουμε 69,μου είπε πως ζήτησα μόνο ποδολαγανεία στην τσατσά..ενταξει..πρόγραμμα μισής ώρας πήρα τι διαολο,τελικά χωρίς πολλά πολλά κάναμε και 69.Στην πίπα έβαλε και χέρι Λύπη .Στο σεξ πάντως ήταν αρκετά καλή.
Επόμενη φορα με αυτό το μωρό θα ξαναυπάρξει και είμαι σίγουρος πως θα είναι καλύτερα.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
100
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, panagos7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού