Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα επειγόντως κωλαράκι και επέλεξα την Ηλέκτρα, που κατά λεγόμενα του τσάτσου είναι Ελληνίδα. Από όσο μιλήσαμε και από την εμφάνιση δεν έχω λόγω να πιστεύω κάτι το διαφορετικό, όχι πως με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα.
Δε με νοιάζει από που είναι η κοπέλα αρκεί να γαμιέται καλά. Και στην περίπτωση της Ηλέκτρας πιστεύω πως το τίμησε το 20ρικο.
Εμφανισιακά είναι μία αρκετά όμορφη κοπέλα. Μελαχροινή, αδύνατη και σχετικά ψηλή με καλούτσικο πρόσωπο.
Στα δια ταύτα, αργή αισθησιακή πίπα άνευ, που με κάβλωσε. Ανέβηκε από πάνω και άρχισε τα λικνίσματα. Εγώ άρχισα να νιώθω πως το τέλος πλησίαζε και της είπα να στηθεί στα 4 γιατί ήθελα κώλο. Βάζει κρέμα και άρχισα αργό σφυροκόπημα σε δεκτικό κωλαράκι και μετά από λίγο τελείωσα.
Αυτά. Όχι κάτι το συγκλονιστικό, πάντως σίγουρα δεν τα έκλαψα τα λεφτά. Θα το ξανατιμήσω πιστεύω, αρκεί να μη μου αρχίσει πάλι τις πίπες για Herbalife και υγιεινή ζωή Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Σ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, jimakos900, xristos2010 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2019
η τύπισα είναι μέτρια απλά αξίζει να της σκίσεις το πίσω-έντερο ο τσάτσος του μαγαζιού κάνεις τσατσιές και είναι για πολλά σφαλιαρίδια
19 Αυγούστου, 2019
Εμένα πάλι που μου λέει για herbalife την ώρα που την πηδάω. Όταν όμως της παίρνω το κωλαρακι σε δυνατούς ρυθμούς, κόβεται η κουβέντα και άρχιζει να ζορίζεται. Γενικά το παίρνω στην πλακα... Αν αξίζει το 20αρικο... Ίσως, ανάλογα πως θα το δει κάποιος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2