Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τίμια η συνάντηση με την Νίνα. Την είχα στα υπόψιν μου από Athens Girls Network μαζί με την Paola που δυστυχώς είναι εξαφανισμένη - δεν υπάρχει καν το προφίλ της πια στο site τους.

Έκοψε τα μαλλιά της. Της πάνε. Ψηλή, εντυπωσιακή. Όμορφο πρόσωπο, τα χείλη αν και υπερβολικά εμένα δε με χάλασαν καθόλου, της πάνε. Σώμα πολύ σφιχτό, 1-2 κιλά παραπάνω στην κοιλιά μόνο - μου είπε της αρέσει πολύ το φαΐ και τα πήρε αυτό το μήνα Γλώσσα

Δε ζήτησε χρήματα μέχρι και που ήταν στην πόρτα, το θυμήθηκα μόνος μου. Αυτό στα πολύ συν. Στα του σεξ....

Πίπα αρκετά καλή, όση ώρα της ζητούσες στον ρούφαγε. Τα χείλη της όλα τα λεφτά εκεί.

Στο σεξ υπάκουη χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν παίρνει πρωτοβουλίες. Θέλεις GFE? Το έχεις. Θέλεις PSE? Πάλι το έχεις! Αντέχει στους γρήγορους ρυθμούς αδιαμαρτύρητα, φιλιά στο στόμα με γλώσσα απεριόριστα, το κωλαράκι της το πέθανα στις σφαλιάρες και δεν είπε το παραμικρό!

Πολύ καλή μια ώρα. Ωστόσο δεν της αρέσει αυτό που κάνει. Μου είπε χύμα προς το τέλος ότι ψάχνει τρόπο να φύγει από αυτή την κωλοδουλειά. Ωστόσο με συμπάθησε, της φέρθηκα ωραία (πάντα φέρομαι καλά, άνθρωποι είναι οι κοπέλες όχι ζώα) και ανταμείφθηκα στο κρεβάτι για τη συμπεριφορά μου.

Έβαλα ίσωσ στο αν θα την ξανασυναντούσα, κυρίως επειδή έχω στο μυαλό μου άλλες 10-15 πρώτα που θέλω να δοκιμάσω που βλέπω ότι έχουν πολύ καλές κριτικές και για αυτό στο μυαλό μου δεν το έχω τόσο έντονο το να την ξαναπάρω άμεσα. Κυρίως όμως και λόγω του σχόλιού τους ότι μισεί τη δουλειά που κάνει.

Τίμια επιλογή πάντως. Πέρασα πολύ καλά.

Υ.Γ. Αν μου το επέτρεπε το μηχάνημα, εμφάνιση / συμπεριφορά / επικοινωνία / διάθεση / σχέση απόδοσης τιμής - όλα θα ήταν 9άρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, flynow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού