Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η δέυτερη φορά που γράφω την κριτική. Η προηγούμενη γράφτηκε προ δύο ημερών και δεν ξέρω γιατί δεν ανέβηκε, ελπίζω να μην ανεβεί διπλή.

Με την Τζένη βρεθήκαμε σε ένα ξενοδοχείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το δωμάτιο ήταν περιποιημένο και καθαρό όπως περιποιημένη και πεντακάθαρη ήταν και η ίδια.
Από το τηλ ακόμη ένιωσα πως αυτή τη φορά θα ήταν κάτι το διαφορετικό. Με έκανε να νιώσω μια πρωτόγνωρη οικειότητα λες και είχαχμε ξαναγνωριστεί.
Μόλις μπήκα στο δωμάτιο αφού μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί για καλωσόρισμα καθίσαμε και τα είπαμε λίγα λεπτά. Έκανε τα πάντα για να νιώθω άνετα, χαρακτηριστικά θυμάμαι μέχρι να μου φέρνει και τις παντόφλες να φορέσω. Πραγματικά τέτοια συμπεριφορά δεν ξέρω αν συναντιέται εύκολα.

Σχετικά με το σώμα της δεν χρειάζεται να πω πολλά. Τα έχουν πει άλλοι αλλά και οι φωτογραφίες που είναι ακριβέστατες. Βγαίνοντας από το μπάνιο την βρίσκω ξαπλωμένη μπρούμυτα με σέξυ μαύρα εσώρουχα. Έμεινα να χαζεύω τον κώλο της στη μέση του κρεβατιού λες και μου πρόσφερε τούρτα για το πάρτυ που θα ακολουθήσει! Λίγα δευτερόλεπτα μετά, αφού συνήλθα, άνοιξα τα χέρια μου, κοίταξα ψηλά και είπα.. "Ευχαριστώ Θεέ". Άρχισε να γελάει και της εξήγησα πως ακόμα και οι άπιστοι κάποιες τέτοιες ώρες πιστεύουν στα θαύματα!

Ο χαρακτήρας της, η οικειότητα που ένιωσα, σε συνδυασμό με το κορμί σεξοβόμβας και την εμπειρία της δεν γίνεται παρά να σε κάνουν να περάσεις πάρα πάρα πολύ καλά.
Ξεκίνησε με χάδια και γλείψιμο για αρκετή ώρα μέχρι που της ζήτησα να ξαπλώσει για να της το ανταποδώσω. Την γύρισα στα 4 για να απολαύσω το θέαμα μα και για να νιώσω τις τρύπες της και στη συνέχεια την ξάπλωσα μπρούμυτα και λίγα λεπτά αργότερα τελείωσα μέσα στον υπέροχο κώλο της δαγκώνοντας και φιλόντας τον λαιμό της.

Μετά το δεύτερο μπάνιο ακολούθησαν κάποιες στιγμές χαλάρωσης και συζήτησης. Έπειτα, ξεκίνησε πάλι τα χάδια και μου λέει "ας κάνουμε ταντρικό". Ευτυχώς δεν είχα το κινητό κοντά μου για να γκουγκλάρω όταν μου είπε "αν κάνω κάτι που δεν σου αρέσει να μου το πεις". Απλά άκουσα την συμβουλή της. "Χαλάρωσε και απόλαυσέ το" μου είπε. Μου έκανε ένα μασάζ απίθανο.. εναλλάσοντας διάφορες τεχνικές που δεν είχα ξαναζήσει, η μία καλύτερη από την άλλη και με απίστευτη προσήλωση και γνώση. Ένιωθα σαν να ήξερε πόση ακριβώς δύναμη έπρεπε να βάλει στα χέρια της για να το απολάυσω στο μέγιστο.

Κλείνοντας, η Τζένη είναι Γυναίκα με Γ κεφαλαίο. Με κορμάρα, με γνώσεις/εμπειρία πάνω στο θέμα, σέβεται απόλυτα τα χρήματα που παίρνει και κατά τη γνώμη μου αξίζει σεβασμό για τον χαρακτήρα που βγάζει.

Να 'σαι καλά Τζένη, εύχομαι να βολέψει να σε ξαναδώ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
litafade
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
616
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 teleutaios, alpula, GALLAS και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2019
Αφού της έδωσες και 150, μπράβο σου......
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
16 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

του τα εδωσες δανεικα εσυ τα χρηματα ??? και εχεις τοσο φαγουρα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
TK
TASSOS karipidis
16 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για μια ώρα 100. Για μίαμιση.. μάντεψε! Χμμμ;
17 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να μαντέψω, 150 γράφεις
19 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και χιουμορίστας και έξυπνος!Κεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5