Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780288
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
1η μου φορά σε τέτοιο οίκο και ίσως και η τελευταία. Ανέβηκα τις σκάλες, μου άνοιξαν τη πόρτρα και με έβαλαν να κάτσω σε ένα μικρό σαλονάκι. Με ρώτησαν αν ήθελα να πιω κάτι και μου έφεραν νερό. Πέρασαν κάποιες κοπέλες απο το σαλονάκι και με συστήθηκαν. Δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα, αλλά το κάτω κεφάλι είχε άλλη γνώμη.
Διάλεξα λοιπόν τη Ντιάνα. Δεν είναι κάτι το εξαιρετικό στην εμφάνιση, απλά ήταν η καλύτερη, εμφανισιακά απο τις υπόλοιπες. Με πηγαίνει στο δωμάτιο, με δίνει πετσέτα και παντούφλες και με ρωτάει για το πρόγραμμα. Της λέω πρώτη φορά έρχομαι, να πάρω 1 ώρα.
Ετοιμάσου κι έρχομαι λεει.
Ο χώρος καλός, μικρός και ντουζιέρα και καθαρός. Κάνω το ντουζ και περιμένω. Δεν άργησε να έρθει και αφού ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο, με βάζει αυτή τη κρέμα που είναι λίγο κρύα και αρχίζει το μασσαζ. Δυνατό αλλά όχι κάτι που θα θυμάμαι. Αυτό που θα θυμάμαι θα είναι η πάρλα της. Επι 40 λεπτά που με έτριβε δεν σταμάτησε τις ιστορίες.
Κάποια στιγμή με είπε να γυρίσω ανάσκελα. Εκανε λίγο μασσαζ και μετά πήγε να ασχοληθεί με το μαραζωμένο Τεο. Γλύφει λίγο μπάλες και τη περιοχή γενικά, τον πήρε στο στόμα (ήταν καλή εκεί) και μετα από λίγο και πρίν συμπληρωθεί η ώρα, έχυσα με Handjob.
Δεν είπα κάτι. Μπήκα στο μπάνιο για πλύσιμο και αυτή έφτιαχνε το δωμάτιο. Τελειώνω, ντύνομαι, πληρώνω τα 80 με ασπάζεται στο μάγουλο και με οδηγεί στην εξώπορτα.
Αυτή ήταν η μια και μοναδική εμπειρία μου απο μασσαζ. Δεν θα υπάρξει άλλη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.354
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού