Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ενημερώνω ότι είχα μισάωρη συνεύρεση με την Αλέσια και ήταν η χειρότερη εμπειρία μου ever.
Κατ' αρχήν είναι 10 χρόνια μεγαλύτερη και τουλάχιστον 10 κιλά βαρύτερη απ' ό,τι στις φωτο. Το παραπλανητικότερο όλων όμως είναι ότι ενώ στις φωτό εμφανίζεται ένα χαμογελαστό και φωτεινό κορίτσι, εμένα μου άνοιξε την πόρτα ένα αγέλαστο, βαρύ και μουντό πλάσμα, που δεν είχε όρεξη ούτε για κουβέντα ούτε για σεξ. ΄Οχι μόνο ήταν παντελώς αδιάφορη, δεν κατέβαλε ούτε καν την παραμικρή προσπάθεια να το κρύψει. Δυστυχώς η συνέχεια υπήρξε ανάλογη. Κομοδίνο στο σεξ, παρά τις προσπάθειές μου. Αφού κάναμε τις τρεις βασικές στάσεις (10 με 15 λεπτά κυρίως πιάτο) της λέω ν΄ αλλάξουμε στάση, μου λέει ντεμέκ εξάντλημένη και ξεφυσώντας (παραπονιόταν από την αρχή για τη ζέστη, που όντως υπάρχει, αλλά το αιρκοντίσιον λειτουργούσε κανονικά) "WHAT, you want more??" και εξαφανίζεται στο μπάνιο. Μπουκάρει μετά από δυο λεπτά κι αρχίζει να μου τον παίζει βιαίως (μάλλον θα ήθελε να με τιμωρήσει που δεν είχα τελειώσει) ώσπου τα κατάφερε τελικά και την έχυσα στο σώμα.
Υπηρεσίες Φυλής, κατ' εμέ, καμουφλαρισμένες σε cg.
Για να μην την αδικήσω να αναφέρω ότι διαθέτει τις εικονιζόμενες βυζάρες, απλά δέκα χρόνια γερασμένες, αλλά με ωραίες ρόγες και φυσικές. Επίσης η πίπα ακα δεν ήταν κακή, βαθιά και γλυψιάρικη (όχι τα μπαλάκια).
Το γραφείο απόλυτα συνεννοήσιμο. Έβαλα ότι δεν τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί, γιατί θεωρώ ότι τέτοια κρύα συμπεριφορά το αποκλείει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pavlos23, GALLAS, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2019
Έχεις δίκιο συναγωνιστη. Δεν διάβασα τη κριτική σου και την πάτησα ακριβώς με τον ίδιο τρόπο. Η κοπέλα δεν κάνει ή τουλάχιστον δεν κάνει για όλους.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1