Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νικητής διαγωνισμού !!!
Πήγα μεσημέρι Πέμπτης χωρίς ραντεβού.
Στην υποδοχή η όμορφή Μαρία (την οποία την αδικεί η φωτογραφία) χαμογελαστή και ευδιάθετη της είπα ότι είμαι ο τυχερός και με χαρά μου ζήτησε να διαλέξω κοπέλα.
Δεν ξέρω άλλα ήμουν πολύ στα χαί μου, νικητής του διαγωνισμού γαρ, αλλά και λίγο η ατμόσφαιρα, λίγο το μαύρο τιραντάκι του σουτιέν της Μαρίας μου ανέβασε η διάθεση. Ήθελα να τις πάρω όλες και πρώτη τη Μαρία. (Αυτό που δεν μπορείς να έχεις, αυτό ζητάς.)

Διάλεξα την Ειρήνη
Με πήγε στο δωμάτιο, με άφησε να κάνω ντουζάκι (εγώ με κρύο νερό γιατί ήμουν ήδη ξαναμμένος)και ήρθε λίγο μετά
Πολύ καλό μασάζ. Ξέρει που θα πατήσει και με τεχνική από παλάμη μέχρι αγκώνα.
Μετά ανάσκελα προφυλακτικό και τσιμπουκάκι αρκετά καλό.
Η Ειρήνη ξέρει να σε κοιτά στα μάτια και να σου πει την κουβέντα που θέλεις να ακούσεις. Τα ελληνικά της είναι σαν μητρική της γλώσσα. Εκφραστικό πρόσωπο με διαπεραστικό βλέμμα. Βυζάκι μικρό με σκούρες μεγάλες ρόγες και μια κολάρα θεϊκιά, όταν δε έσκυψε με κλειστά τα πόδια και φάνηκε το μουνάκι από πίσω, έχασα την αίσθηση του χώρου και του χρόνου.
Άφησα το μασαζοκρέβατο για τον καναπέ, που την έβαλα στα τέσσερα και μετά ξάπλωσα ανάσκελα και με καβάλησε, cowgirl και η αίσθηση στο μουνάκι τρομερή, στενό σαν να μου το ρουφούσε. δεν ήθελα και πολύ και τελείωσα.

Η Ειρήνη δε δίνει γλοσσόφιλα, δεν κάνει πίπα χωρίς, γλειφομούνι και κώλο δεν ρώτησα αν και θα ήθελα να της τον κάρφωνα.
Ο χώρος κάλος, λιτός και καθαρός, τίποτα το εξαιρετικό όχι όμως και να σε χαλάσει. Οι κουρτίνες στην υποδοχή διασφαλίζουν μεν τη διακριτικότητα αλλά δεν μου άρεσαν.
Στα αρνητικά: Το δωμάτιο σχετικά μικρό και το μασαζοκρέβατο φανερά φθαρμένο.
Το ζεστό νερό πολύ ζεστό, κόντεψα να καώ μέχρι να το ρυθμίσω.

Ευχαριστώ πολύ που μου χάρισαν την εμπειρία μέσα από το διαγωνισμό και σίγουρα θα ξαναπάω να δοκιμάσω και τα άλλα κορίτσια.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
zouzounis
Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, black crow

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2019
Στο διαγωνισμό δεν κατάλαβα πώς παίρνεις μέρος.

Έλεγε "Στέλνεις pm..." αλλά δεν λεεί πού. Αν μπορείς να με ενημερώσεις θα το εκτιμούσα.
20 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σου πω αν έμαθες μπορείς να μου πεις και εμένα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2