Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564453
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά σε αυτό το στούντιο το οποιο θεωρώ από τα καλύτερα της Αθήνας (μη πω Ελλάδας όλης). Και ενώ μου παίξανε μλκια γιατί τελευταία στιγμή βγαλανε από το προγραμμα τη κοπέλα που ήθελα να παρω, αποφάσισα να παω γιατί υπήρχε μια η οποία της ψιλό έμοιαζε (ήθελα να γαμησω ένα ψηλό ξανθό μωρό). Χωρίς κριτικές κ εντελως στα τυφλά δίνω το 50αρικο κ ανεβαίνω διστακτικά. Μέσα σε 2 λεπτά μπαίνει η Nika και παθαίνω ένα μικρό σοκ. Οντως ψηλή (1,75 περίπου), παρά πολύ ομορφη στο πρόσωπο και παρά πολύ ωραίο σώμα. ΚΑΜΙΑ σχέση με τις φωτογραφίες οι οποίες την αδικούν..
Τα καλά όμως δε σταματάνε εκεί..
Συστηνόμαστε στα αγγλικά, με ξαπλώνει και ξεκινάει με λίγα προκαταρκτικά (γλύψιμο ρώγας, τρίψιμο το μικρό στητό βυζακι της πάνω μου κτλ).

Ύστερα μου φοράει τη καποτα με το στόμα και αρχιζει ένα καλουλι τσιμπουκι, όχι τίποτα τρελό αλλά έβγαζε πολύ πάθος.
Το οποιο πάθος το κράτησε και κατά τη διάρκεια της υπόλοιπης συνεύρεσης..
1η στάση στα 4.. Πολύ καλή θέα και υπέροχη κωλαρα. Ένιωθα ότι τον εχωνα κάπου ρε παιδί μου δεν ήταν τόσο ανοιχτή όπως μερικές άλλες (δεν κάναμε πρωκτικό).
Επισης, μου έκανε εντύπωση που ενώ τη γαμουσα έτριβε το μουνακι της σα να ηθελε να καυλωσει. Πρώτη φορά μου τυχαίνει αυτό με «τέτοια» κοπέλα..

2η στάση ήταν και η στάση που ήθελα να τελειώσω.. Ιεραποστολικό για να κοιτάζω το γλυκό προσωπάκι της. Με ανοιχτά τα πόδια διάπλατα και εκείνη να βγάζει αρκετές κραυγές (είχε κ ωραία φωνή η π@τανα)
Πραγματικά έδωσε ρέστα. Αφού μπερδεύτηκα αν προσποιείται η αν οντως καυλωνε..
Και ενώ τελειώνω μέσα της εκείνη δε με σταμάτησε και μπορούσα να συνεχίσω, αλλά ο βλακας δεν εκμεταλλεύτηκα σωστά τον χρόνο μιας που είχα 3 4 λεπτά ακόμα (νταξει νέος στη φάση δε έχω μάθει να χειρίζομαι σωστά τον χρόνο)..
Και αφού βγαίνω χωρίς τη καποτα (η οποία κόλλησε μέσα) μου λέει “easy tiger” και με πιάνει ένα νευρικό γέλιο (lol)..

Πραγματικά το άξιζε το 50αρικο κ ακόμα περισσοτερα..
Τα 2 πράγματα που ξεχώρισα ήταν: 1 η ωραία εμφάνιση - 2 η συμμετοχή! Έπισης δεν βιάζεται. Για να πούμε και ένα αρνητικό ήταν ότι δε φιλάει καθόλου στόμα αλλά δε πρζ χαλαλι. Είδα δεν έχει ακόμα κριτική ως καινούργια στον χωρο και πρέπει τα καλά και νέα κορίτσια να τα παινέυουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Nika
Notios_7
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, kelenor, jon smith

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού