Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...εικοστή κριτική...και χαίρομαι που θα είναι καλή για την κοπέλα...

.....μερικές σκόρπιες info για σας...

...φωτογραφίες ακριβείς...σχετικά όμορφο πρόσωπο...
...χείλη γεμάτα...ΦΥΣΙΚΑ...χειλάρες!!...χόρτασα φιλιά...δεν ήθελα να γίνουμε ένα σώμα...ήθελα να την φιλάω...
...τα μαλλία της είναι λίγο πιο ανοικτά πλέον...λόγω καλοκαιριού προφανώς...
...μου άρεσε το ντύσιμο της...το μικρό είχε ντυθεί πολύ πιο στυλάτα από πολλές μεγαλύτερης ηλικίας...έδειχνε γυναίκα...
...όμορφα μάτια...βλέμμα νωχελικό...σαν νυσταγμένο...όπως στις photo...αλλά γαλήνιο...καθαρό...
...για την ηλικία της δεν έκατσα να το ψάξω...γύρω στα 20 πάντως...
...σώμα προς το πλούσιο...όχι χοντρή!!...πλούσιο...έπιανες και γέμιζε το χέρι σου...
...στοματικό δεν έκανε...δεν την άφησα καν να κατέβει κάτω...ΝτροπήΝτροπή...
...στήθος μικρό...οι ρογίτσες την "άκουγαν" όταν έτριβα το κορμί μου πάνω της...
...στενή αίσθηση όταν γίναμε ένα σώμα...υγρή...
...φωνές...στριγκλιές...και βρισιές δεν έπαιξαν...
...πιπίνι με λίγα χιλιόμετρα...ένιωσα το σώμα της να πάλλεται έντονα όταν την έγλυφα...
...social υπήρξε στα αγγλικά...καλά τα δουλεύει...
...οι απαιτητικοί παίκτες να πάνε αλλού...υπάρχουν άλλες κοπέλες για σας...αυτή θέλει υπομονή...
...δεν θα την ξανασυναντήσω στις επόμενες 15 μέρες...μία ώρα δεν είναι αρκετή...ούτε ένα βράδυ...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...


...από δω και κάτω διαβάζετε με δική σας ευθύνη...

...καλησπέρα Δώρα...

...καλησπέρα κύριε Στέλιο...

...μίλα μου στον ενικό σε παρακαλώ...εντάξει δεν γνωριζόμαστε πολύ...αλλά έχω συνηθίσει στον ενικό με την Καίτη...και δεν θέλω να είμαστε αλλίως μαζί...σε παρακαλώ...

...εντάξει Στέλιο...το κορίτσι θα μπορεί στις 15:30...όπως είπαμε...να στην στείλω στο Bill??...

...ναι...15:00 θα έχεις αριθμό δωματίου...όπως πάντα...

...ok...στην στέλνω...καλή διοασκέδαση...ΜατάκιΜατάκι...

...σε ευχαριστώ Δώρα...


...η πόρτα χτύπησε απαλά...το κορίτσι έσκασε χαμόγελο με την μία...έσκασε φιλί...δεν έδωσε χέρι για χειραψία...όλα κομπλέ σκέφτηκα...έτσι νόμιζα!!...ΈρωταςΈρωταςΈρωτας...

...αλλά...μπαίνει και κάθεται σε έναν καναπέ...Χμμμ;

...αράζει στον καναπέ...σταυροπόδι...και παρατηρούσε το............δωμάτιο!!...Χμμμ;Χμμμ;

...κάνω 2-3 ερωτήσεις για να σπάσει η σιωπή...αλλά τίποτα...εκεί...στον καναπέ...Χμμμ;

...έρχεται το κρασί...γεμίζω τα ποτήρια...δεν κουνιέται το πλάσμα...προσφέρω το ποτήρι της στον καναπέ...Χμμμ;Χμμμ;

...τελικά...κάθομαι στον καναπέ και εγώ...σαν να είμαστε σε θάλαμο αναμονής σε διαγνωστικό κέντρο ρε φίλε!!...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...πετάω ακόμα 2-3 πίπες...μπας και λυθεί και γελάσει...παίρνω τα αρχίδια μου!!...ακούνητη στην γωνία του καναπέ αυτή...Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Χμμμ;

...πιάνω το χέρι της ελαφρά...(και καλά ότι κοιτούσα τα νύχια της)...αρχίζω να το χαιδεύω...ήρεμα...σαν να είναι γυάλινο και να φοβάμαι μην τυχών σπάσει...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...λύτρωση!!...έσκασε χαμόγελο ξανά...φιλί με γλωσσίτσα...επί του καναπέους όμως!!...μην ξεχνιόμαστε!!!!...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

..."μαλάκα έγινες και κλειδαράς στα γεράματα!!"...είπα από μέσα μου...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...5 λεπτά αργότερα αποφασίζει να μπει στο μπάνιο...

...όσο είναι στο μπάνιο...τηλέφωνο στην Δώρα για μισάωρη επέκταση...αλλά είχε κουμπώσει ραντεβού με άλλον συναγωνιστή στο καπάκι...οπότε το ματς θα τελείωνε στα 60 λεπτά...ΛύπηΛύπη

...με το που βγαίνει από το μπάνιο...και επειδή την είχα ικανή να ξανακαθήσει!!...κλείνω τον δρόμο για τον καναπέ...την βουτάω...και την προσγειώνω στο κρεβάτι...χωρίς να κάνω επιπλέον κινήσεις...τίποτα!!...απλά την άφησα να πάρει τον χρόνο της και στο κρεβάτι...

..."μαλάκα έτσι όπως το πας...να δεις που στο τέλος θα γαμήσεις την χούφτα σου"...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης...

...κλείνω τα μάτια...επίτηδες...για να με βλέπει "αλλού"...και αρχίζω τα χάδια...

...ευτυχώς τα έκλεισε και αυτή...ΈρωταςΈρωτας

...φιλιά...χάδια...ξανά φιλιά...και πάλι χάδια...ντυμένα σιωπηλά...όλα...Έρωτας

...είχα πολύ καιρό να πλαγιάσω με σιωπηλή κοπέλα...πολύ καιρό όμως...

...ανέβηκε πάνω όταν κατάλαβε ότι δεν έχω πρόβλημα να πάρει τον έλεγχο...ήθελε να κάνει τα δικά της...σιωπηλά και εκεί...ΈρωταςΈρωτας

...κατέβηκα χαμηλά...ήθελα να δω τι καιρό κάνει εκεί κάτω...ΝτροπήΝτροπή

...μαγεία το τροπικό κλίμα στον ισημερινό...όμορφη αίσθηση να νιώθεις το σώμα της να πάλλεται...και από το σημείο εκείνο...να κοιτάς προς τα πάνω...και να βλέπεις το στόμα της να είναι ανοικτό από την κάβλα...χωρίς να ξεφεύγει ήχος...μόνο να σου σφίγγει τα χέρια...ΠροσκύνημαΠροσκύνημα...

...εσύ να πονάς όσο σου σφίγγει τον κομμένο τένοντα στο δάκτυλο...αυτή να μην το ξέρει...αλλά να μην τραβάς το χέρι σου...απλά να δίνεις πόνο...και να κοιτάς προς τα πάνω...για να βλέπεις το κορμί της...να έχει κυρτώσει από την ηδονή...σιωπηλά...ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

...highlight??...

...να τελειώνω μέσα της ιεραποστολικά...να νιώθω τον ισημερινό από κάτω μου να φλέγεται...και αυτή να μην θέλει να κουνηθεί...για να συνεχίσει να με χαϊδεύει...σιωπηλά...έχοντας καρφωμένο το βλέμμα της μέσα στα μάτια μου...ΈρωταςΈρωτας

...δεν περιγράφω άλλο...κατέβασα διακόπτες με το μικρό...

...στο social έβαλα τις πινελιές μου...τις καλύτερες...τις πιο αληθινές...για να θυμάται...όπως θα θυμάμαι και εγώ...

..."μια ώρα δεν είναι αρκετή Zara"...

...ήπια όλο το υπόλοιπο κρασί...και έφυγα με την αίσθηση του αναγεννημένου...του έτοιμου για όλα...

...τι σου κάνει ένα μικρό τελικά!?...είδικά όταν είσαι 46!...μακράν το καλύτερο αναβολικό!!...

...ένα ταξίδι έμεινε Sproxe...το τελευταίο...και θα ταξιδέψεις γεμάτος...

Καπέλο Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, crabtits, HoneyVoskos και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2019
Μεσειέ Στέλιο 46 Μαϊων ξεχωριστή κριτική και ευχαριστώ τα μάλα που την "διάβασα" πρώτος!Προσκύνημα

Στην επόμενή σου μη λησμονήσεις να γράψεις διεύθυνση κατοικίας και ποσό φορολογικής δήλωσης!
Καπέλο
23 Ιουλίου, 2019
Μπράβο που πέρασες καλά κ για την λεπτό προς λεπτό περιγραφή .
Αυτα τα μικρά είναι τα πιο επικίνδυνα στις μεταμορφώσεις .
Τα σιγανά ποταμάκια να φοβόμαστε .
Βλεπω αεροπλανικά γαμισια μόλις πιάσει το νόημα .


23 Ιουλίου, 2019
Καλώς ήρθες στο club των κλειδαράδων φίλε !!Μεγάλο χαμόγελο
23 Ιουλίου, 2019
Στρουμπουλό twenty something κομοδίνο χωρίς συμμετοχή και τέτοια βαθμολογία ? Χμμμ;
23 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...μήπως να δώσω ΑΦΜ για να τελειώνουμε???...

...δεν μπορώ ρε φίλε τις μισές δουλειές...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...
SG
Sproxe Garsia
23 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...αυτά τα μικρά...που κάθονται στον καναπέ δήθεν...καμιά φορά κρύβουν εκπλήξεις...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...η συγκεκριμένη δεν ήταν από αυτές...μπορεί να αλλάξει όμως στο μέλλον...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...
SG
Sproxe Garsia
23 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...άμα είναι να πληρώνουμε...και να χάνουμε χρόνο και για ξεκλείδωμα...χέσε μέσα...

...μην τολμήσετε να με γράψετε μέλος...θα την σκίσω την συνδρομή...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...
SG
Sproxe Garsia
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7