Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ελενα την ειχα συναντησει πριν πολλους μηνες, όταν ειχα αναπτυξει ένα (ευτυχως προσκαιρο) ενδιαφερον για την ανεξαρτητη σκηνη. Η συναντηση δεν ηταν σε καμμια περιπτωση επιτυχημενη αλλα δεν ειχα σκοπο να γραψω κατι (δυσκολο να γραφεις αρνητικες γνωμες για καποιον, ειδικα αν είναι καλα ατομα). Μεχρι που διαβασα την κριτικη του nickiegr (με τον υποτονικο τιτλο Ματάκι) και σκεφθηκα να συνεισφερω και μια αντιθετη αποψη.

Λοιπον, όταν μπηκε η Ελενα στο δωματιο, το πρωτο πραγμα που μου ειπε ηταν «να φυγω η να κατσω?». Μπραβο στην Ελενα που είναι τοσο αμεση και ανετη, αλλα προφανως υπαρχει λογος που ρωταει Κουλ. Εγω, αν και εμφανισιακα δεν μου αρεσε, της ειπα να μεινει. Και ετσι περασαμε μια ωρα με συμπαθητικο σεξ και μια σχετικα αβολη κουβεντα στο ενδιαμεσο.

Η Ελενα μου φανηκε γνησιο, σωστο και δοτικο ατομο και, για να ειμαι ειλικρινης, τωρα που το σκεφτομαι χαρηκα που την γνωρισα. Ομως, στο τελος της ημερας, δεν θα ηθελα να την ξανασυναντησω. Νομιζω οτι ότι οσοι ασχολουνται με city tours & call girls είναι πιθανο να συμφωνησουν μαζι μου. Από την άλλη πλευρα, καταλαβαινω ότι η Ελενα προσφερει καποια πραγματα, όπως οικειοτητα / δοτικοτητα κλπ, που είναι σχετικα σπανια και σημαντικα για πολλους ανδρες. Απλα όταν εγω αποφασισα να μπλεξω με αυτή την δραστηριοτητα αυτό που εψαχνα και ψαχνω δεν ειναι η αισθηση της οικειοτητας αλλα η ψευδαισθηση της υπερβασης Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER, erethis72, IeronimosBoss και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2019
Εχεις απολυτο δικιο φιλε μου εγω οταν προτοεμφανηστικε περισυ τετοια εποχη και εκανε incall ραντεβου στο xenofon αποχωρησα γιατι δεν μου αρεσε οταν την ειδα ,και πραγματικα απορω με πολλους εδω μεσα...ισως η αισθητικη και η αποψη περι του να πληρωνω για κατι που υπαρχει ευκολο να βρω δωρεαν διαφερει
19 Ιουλίου, 2019
Άψογη κριτική που λέει τα πράγματα με το όνομά τους...τα σέβη μου.Καπέλο
19 Ιουλίου, 2019
σεβαστη η αποψη σου. καλα κανεις και ψαχνεις αυτη την ψευδαισθηση
19 Ιουλίου, 2019
Συμφωνώ με την οπτική σου. Γι'αυτο όταν κάποιες φορές η "υπέρβαση" συνδυάζεται με "δοτικότητα" σκέφτομαι ότι αξίζει όλο αυτό που κάνουμε εδώ μέσα..
21 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια διευκρινηση, γιατι απο καποια PMs που ελαβα καταλαβα οτι μπορει να υπαρχει καποια παρεξηγηση σχετικα με την κριτικη μου για την Ελενα110.
Ο μονος λογος που την εγραψα ηταν γιατι μου φανηκε οτι η περιγραφη του nickiegr ηταν ποοοοοολυυυυυυ υποκειμενικη και αρα θα μπορουσε ευκολα να παραπλανησει καποιους "αθωους".
Κατα τα αλλα, η Ελενα110 ειναι μια χαρα ατομο, θελει να ευχαριστησει τον προσωρινο συντροφο της, και το αν θα αρεσει σε καποιους η οχι εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο το τι ψαχνουν, πχ αν συνηθως πληρωνουν τα διπλα η παραπανω για μια ωρα σεξ, μαλλον η Ελενα110 δεν θα τους κανει (αν και ποτε κανεις δεν μπορει να εναι σιγουρος Γερο-μύστης)
22 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λοιπόν φιλε μου ας απαντήσω και εγώ στα σχόλια σου για μένα που με αφορα.Απο και ως που κρίνεις την κριτική μου .Με ξέρεις και από χθες!!Αυτο αισθάνθηκα αυτό έγραψα ούτε διαφήμιση κάνω ούτε τίποτα.Αλλωστε η άποψη του καθενός είναι σεβαστη όπως και η δικη σου.Και σε σχέση με αυτό που λες γελοίε ότι η κριτική μου θα παραπλανήσει κάποιους "αθώους" θα πρότεινα να διαβάσεις τα σχόλια στις 143 σελίδες στο forum για την Έλενα.Αλλη φορα να σέβεσαι την άποψη των άλλων εδώ μεσα όπως σέβονται και οι άλλοι τις απόψεις σου.Και στο κάτω κάτω όλοι δεν ταιριάζουν με όλους.
22 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγνώμη φίλε αλλά εγώ δεν είδα πουθενά να σε θίγει ο JohnC με την κριτική του, την άποψη του είπε ο άνθρωπος, γιατί τέτοια επιθετικότητα;
22 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ nickiegr

Δεν εχω ουτε χρονο ουτε διαθεση για διαδικτυακους τσακωμους, οποτε επιλεγω να μην απαντησω στο σχολιο σου
22 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εγω την αποψη μου ειπα
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9