Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οφειλωμενη κριτικη. Μεσημερακι και μες την καυλα πριν παω σπιτι λεω να αδειασω. Κουλ Σταματω και μπαινω ελπιζοντας για Λιζα. Βγαινει μια μελαχροινη μιλφ (νομισα) με κατσαρο μακρυ στους ωμους μαλλι. Μπες θα περασοπυμε ωραια αν με δοκιμασεις δεν εχει λιζα! Ο.κ Χμμμ;.λεω δε γαμιεται που και που κανουμε και κανενα φιλανθρωπικο γκαλα! Μπαινω, φρεσκαρω και ερχεται. Τα βγαζει ολα, καλο κορμι δια τα ετη της (πενηντα πλας πρεπει να ειναι). Τι σου αρεσει¨? ολα, λεω. Θες καποτα? ξεκινα χωρις και βλεπουμε. Ξεκιναει πιπα με στηριζομενο χερι στο πλευρο. Αρχισα να ψαχουλευω, δεν εκανε κινηση αποφυγης. θετικον. Ματάκι Αλλα το χερι δεν την βασταγε πολυ (αρχισε τρεμουλο)Money Mouth την λυπηθηκα και την βολεψα στο πλαι να ρουφαει πιο ανετα και εγω να εχω καλυτερη θεα τι ψαχουλευω Ματάκι. Λεει πως θελεις ετσι ή να ακνουμε σεξ? Μα και βεβαια σεξ! Μεγάλο χαμόγελο Πως θες ? την ξαπλωνω αρχικα με ποδια κλειστα ωμους και ξεκιναω. Σε λιγο ανοιγω ενα ποδι και συνεχιζω ετσι. Ενα πανω ενα κατω σε γωνια. Εκανε κατι μορφασμους του στυλ πιο σιγα ειναι μεγαλο! Μεσα μου λεω .. τωρα σε πιστεψα! την γυρισα πισωκολητα και λιγο πριν το τελος εβγαλα καποτα την γυρισακαι προλαβα να την λερωσω μεχρι τα βυζια. Γλώσσα Πηγαινα για πιο πανω αλλα δεν προλαβα. Τελος παντων. Στο σοσιαλ μου ειπε οτι ειναι κολητη με την Λιζα και ηταν Γερμανια και τωρα γυρισε και θα αλλαζει βαρδιες ... με ποιαν δεν μου ειπε. Τσα δεν εμφανιστηκε, παρκαρα απ εξω εξου και οι βαθμολογιες. Θα ξαναπηγαινα? μμμμ σε αναβροχια ισως! Για παρτουζα με την Λιζα? μεσαααα! να μην ξεχασω, ετσι οπως επιασα την ομιλια την εκοψα για αλβανιδα, μαλλον. Αυταααα ... λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού