Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 43 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έσκασα στην Πετρου Ερημιτη κατα τις 12-1 χθές το μεσημέρι.Μπήκα στο μαγαζάκι,με υποδεχεται η τσατσα και βγαίνει και η Αναστασία.Βυζάρες λαχταριστες..ψωμομένη στα μπούτια και στον κώλο.Παρολαυτα ο κώλος σφιχτος χωρις κυττταριτιδες στρογγυλός κτλ.πολυ ωραίος.και τα πόδια αντίστοιχα.στην μαπα ουτε μπαζο ουτε θεα.μέτρια.ειχε το μαλλι κοτσάκι.στα του αγώνα πέρασε την καπότα σε μισοσηκωμένο πούτσο..όταν γύρισε 69 όμως τα είδα όλα.Ήμασταν στην στάση αυτή αρκετή ώρα..πίπωνε πολύ όμορφα χωρίς χέρια..και εγώ έχοντας στην μάπα μου αυτη την θεσπέσια σφιχτή κωλάρα με αυτο το καλοσχηματισμένο μοσχομυριστό μουνάκι είχα πέσει μανιασμένος με τα μο΄λυτρα...τις τα έφαγα πολυ καλά και τα δύο για αρκετή ώρα.Μετά με καβάλησε απο πάνω αριστοτεχνικά θα έλεγα...παρόλο τον όγκο της ένιωθα το μουνάκι της αρκετά στενό..καβάλησε το άλογο με ωραίο ρυθμό και σε διάφορα τέμπο.Εγώ εγλυφα τις γαμάτες ρωγάρες της που είχανε σκληρύνει και κοιτώντας τα μάτια της που είχανε αρχίσει να ψιλοθολώνουν...το τέλος ήρθε με το μωρό να καβαλάει το άλογο σε φουλ ρυθμόκαι έχυσα ποτάμια πάλι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, Tetsuo

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού