Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση σήμερα με την Χριστίνα. Νέος στο "άθλημα" με αντίστοιχη εμπειρία μόνο από εξωτερικό.
Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η Χριστίνα. Όμορφο κορίτσι, το έκανα γύρω στα 30, μέτριο ανάστημα και πρόσωπο θα έλεγα όμορφο αλλά δεν κάνει εντύπωση. Η κοπέλα που θα γυρίσεις να την κοιτάξεις στον δρόμο.
Σωματάκι αδύνατο, μοντελέ - προσωπικά προτιμάω γυναίκα με "πιασίματα - μου άρεσε όμως πολύ παρόλα αυτά.
Με το που μπήκε μου έκανε κομπλιμέντο "κάτσε να πάρω μάτι..." που με ανέβασε αρκετά, γιατί τελευταία είχα παρατήσει τον εαυτό μου.
Στο ίδιο στυλ συνέχισε όλη την ώρα, οπότε έπαψε να είναι και πιστευτό. Το κάνει για να σε ικανοποιήσει και το ίδιο κάνει σε ολόκληρο τον χρόνο.
Έγλυψε τα πάντα μέχρι πίσω, με μεγάλη επιτυχία (μετά από χρόνια είδα ξανά το όργανο μου σε τέτοια στύση, σαν να ήμουν πρωταγωνιστής σε τσόντα).
Ανταπέδωσα και ζήτησα να μπω μέσα. Λόγω νευρικότητας δικιάς μου, χρειάστηκε να μου θύμησες το "σκουφάκι".
Δεν είπε όχι σε τίποτα, κάποια στιγμή άκουσα τους χαρακτηρισμούς ήχους από το υγρό μουνάκι και λίγο μετά ζήτησα να μπω πίσω.
Τελείωμα με χέρι και στόμα κατόπιν δικής μου απαίτησης.
Σε όλο το διάστημα προσπαθούσε να σε κάνει να νιώσεις βασιλιάς (γαμίκουλας), αλλά όπως προείπα κάποια στιγμή κατάντησε υπερβολικό.

Σε κάποια προηγούμενη κριτική κάποιος έγραψε για θέμα καθαριότητας, σε εμένα προετοιμάστηκε πριν και μπήκε στο μπάνιο μετά. Χρησιμοποίησε Listerine.

Στο ότι παίχτηκε μόνο ένας γύρος φταίει ότι αργώ (με έχει παρατήσει γκομενα) και ο πρώτος γύρος έλλειπε στο 55'(δεν πήγαμε στην παράταση)

Σε σχέση με τις κοπέλες που του εξωτερικού, Αγγλία, Ολλανδία, Γερμανία σίγουρα καλύτερες υπηρεσίες (δεν είναι εκείνο το πλαστικό, που δεν φιλάνε, βάζουν προφυλακτικό και μπες μέσα να τελειώσουμε). Η Χριστίνα ήταν πολύ φιλότιμη και μάλλον το παράκανε στην προσπάθεια - γιατί καταλάβαινε την νευρικότητα μου (για λόγους δικούς μου βέβαια)
Την επόμενη φορά θα είμαι και εγώ πιστεύω πιο άνετος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, kwstasxat, TurboLover και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού