Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324818
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αναζήτηση στο γνωστό σαιτ είδα αλλαγμενες εικόνες προφίλ της Αναστασίας και με προετρεψαν να την επισκεπτώ.Προηγουταν πριν από μένα ένας συναθλητης .Έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα την σειρά μου.. Με το που μπαίνει πραγματικά εντυπωσιάστηκα ,σώμα μοντέλου πρόσωπο κλασικό ουκρανικό με γαλανά μάτια και ωραίο κωλαράκι.. Τα δυο μείον που έχει μόνο είναι ότι δεν έχει καθόλου βυζάκι και ότι έχει προσθέσει πλαστικα χείλη.. Λάθος πιστεύω γιατί χαλάει την ομορφιά της.. Αμεσως κατάφερε να με κάνει τούρμπο και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της.. Γενικά κατάλαβα ότι της αρέσουν τα παιχνίδια στο δωμάτιο και όχι μια απλή τυπική συνεύρεση και έτσι έγινε σε όλη την διάρκεια της συνάντησης.. Ξεκίνημα μετά πίπας μειονεκτει λίγο σε αυτό έβαζε μέχρι την μέση αλλά τουλάχιστον με τα πλαστικά χείλη ήταν γαμάτη η αίσθηση πάλι καλά.. Μεταφορά στον καναπέ στήσιμο και άρχισα να της τον χώνω και αυτή να βγάζει βογγητά σίγουρα φεικ αλλά δεν με χάλασε και συνέχιζα κανονικά.. Ξανά πίσω στο κρεβάτι από κάτω αυτή με σέξι στήσιμο με τα πόδια λυγισμενα όπου μετά από κάποια ώρα παρέδωσα σπέρμα στο προφυλακτικό ενώ ήμουν στο μουνάκι της.. Κάνα 5 λεπτό μετά ξαπλώσαμε αγκαλίτσα και την χάιδευα γιατί είναι για εντελώς girlfriend κατάσταση..στο τέλος μου έδωσε και ένα φιλάκι γιατί στην αρχή δεν πολυηθελε.. Καλό καλοκαίρι σε όλους.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.349
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, Karaman 7, παπας βενεδικτος θ΄

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού