Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπαινω κατευθειαν στο θεμα.τουμπανο το μικρο με κωλαρακι σπεσιαλ που μαλλον το εχει φτιαξει μιλαμε για πετρα καλη δουλεια ομως. ειναι κοντουλα και αδυνατη το κουμανταρεις ευκολα πετιτ κοριτσι για οποιους γουσταρουν τετοια φαση απο προσωπο δεν λεει και πολλα αλλα δεν σε χαλαει κιολας,βυζακι δυαρι το πολυ φυσικο ομως.τωρα στα του αγωνα μπηκε ευδιαθετη στο δωματιο δεν με χαμογελακι φιλακια στο σωμα εκατερωθεν αρκετα προκατακτικα μου επαιξε λιγο την πουτσα με τα βιζακια της,γενικα δεν βιαζοταν,γλωσοφιλλα δεν δινει γυρναει διακριτικα οταν πλησιαζεις περασμα καποτας και ξεκινησε μια πιπα ενταξει δεν το ειχε αλλα δεν το συνεχισε κιολας πιπα ουτε ενα λεπτο δεν μου πηρε αλλα με ειχε καβλωση με τα προκατακτικα οποτε ημουν οκ ετοιμαζετε για καβαλημα το μωρο τις λεω ελα απο πανω μου αλλα αναποδα μου λεει οχι δεν μου αρεσει χαχαχα λεω οκ καλα ελα οπως θες καβαλαει το κοριτσι μας και ξεκιναει μπορω να πω ηταν εξαιρετικη κουνιοταν σε χαλαρους ρυθμους αλλα το εκανε πολυ καλα την γυρισα στα τεσσερα με θεα την κωλαρα τις και μετα απο λιγο τελειωσα.στα θετικα δεν βιαζοταν και δεν εκλεβε στις στασεις.την διαλεξα σε απλο προγραμα των 50 ευρω.ευκολα την ξανασυναντουσα σε οσους αρεσουν πετιτ κοτιτσια προτεινετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Εύα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, par7, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού