Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μόλις είδα τις φώτος της κοπέλας ένα πράγμα σκεφτηκα..να τη βάλω στα 4 και να την αρχίσω στα χαστούκια..όπερ και εγένετο πριν λίγο.
Με υποδέχτηκε με ενα σετ ασπρα εσώρουχα που της πήγαιναν πολύ.Το κορίτσι λίγο πολύ όπως στις φώτος του σάιτ γύρω στο 1,65 με ωραία μαλλιά και πρόσωπο και μια κωλάρα τεράστια.Δυστυχώς τα αγγλικά της δεν είναι και πάρα πολύ καλά κάτι που δυσκολεύει την επικοινωνία..Πηγα να σπάσω τον πάγο πλησιάζοντας τη για χαμούρεμα αλλά το κορίτσι μου έδωσε μονο φιλακια χωρίς γλωσσα τα οποία σταμάτησε γιατί όπως είπε δεν της αρέσουν πολυ..Μαλακία Γλύψιμο στο γατάκι το ποίο ήταν φούλ ξυρισμένο και μυρωδάτο.Καμία αντίδραση από το μωρο και είπα να της δώσω τη σκυτάλη μπας και δώ φώς..
Πιπα μηχανική αλλά ικανοποιητική και μετά από κανα δίλεπτο περασμα σκουφιού και βουρ για ιεραποστολικό.Καλή αίσθηση κόλπου που φάνηκε οτι δεν είναι ιδιαίτερα δουλεμένος..Ναι! Μου είχε δηλώσει νωρίτερα βέβαια ότι είναι 19 χρονών αλλά δε ξέρεις και τι να πιστέψεις με αυτές..Η κοπέλα στο σφυροκόπημα να μην αντιδράει και εβγαζε μόνο κάτι κραυγές ηδονής που ίσα ισα ακουγόντουσαν.Κεφάλι σε τοίχο!.Γύρισμα στα 4 όπου η κολάρα της ήταν θεσπέσια.:kneelΛύπηκαι αυτό το λέει κάποιος που κατά βάση πηδάει μοντελοειδή).Ακολούθησε δυνατό σφυροκόπημα με σφαλιάρες τα οποία δέχτηκε χωρίς να δυσανασχετισει και κατάθεση στα κωλομέρια κατ'όπιν αιτήματός μου.
Ντυθηκα γρήγορα και αποχώρησα πριν τη λήξη του μισαωρου.
Συμπερασματικά,ενα κορίτσι με μέτρια διάθεση,με πολυ βασικά αγγλικά και σχετικά μηχανική στο σεξ.Προτείνεται για μια φορά λόγω κωλάρας έτσι για την αλλαγή και την εμπειρία.Εγω αυτό ήθελα και αυτό πήρα!Υγιαίνετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bengalas, Gingos, acapoeira και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού