Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυ του Ιουλιου,ζεστη και αρκετα ταλαιπωρημενος,αποφασισα μετα τη δουλεια να κατεβω μετα απο πολλα χρονια στα ιδρυματα της Λιοσιων.Ειχα βαρεθει γενικα τα ιδια και τα ιδια στη Φυλης,χωρια το οτι επικρατει φολοκρατια στα περισσοτερα.Μεταξουργειο ουτε λογος,απ οταν μπηκα στα 30 εχασα την υπομονη μου με τη βρωμα,τους λαθρομεταναστες και γενικα την καλτιλα που επικρατει εκει.Τα στουντιο τα χω κοψει μαχαιρι εδω και χρονια,λιγο η κριση,λιγο οτι εχουν ψηλα τον αμανε,δεν τζογαρω πενηνταρικο σε καμια περιπτωση οτι και να λενε καποιες κριτικες.Ουδεμια εμπιστοσυνη σε κλωνους,αβανταδορους,επαγγελματιες αγαμητους,αγαπουληδες και ατομα που μπορουν να καυλωσουν ακομα και με την κουφαλα ενος δεντρου.
Παρκαρισμα στην Βεργας, οπου μπηκα σε κανα δυο εκει και στην Εξηκιου,αλλα δεν ειδα τιποτα που να μου αρεσει.Σε ενα γωνιακο ομως μου ετυχε κατι για πρωτη φορα.Ανεβαινοντας,με υποδεχθηκε η τσατσα που μου ανακοινωσε οτι η κοπελα ειναι στο μπανιο και θα βγει σε λιγο να σαλοναρει.Οπως συνηθιζαν τα ματια μου στο μισοσκοταδο,συνειδητοποιησα οτι διπλα μου στεκοταν ενα κοντο πλασμα κατι μεταξυ καλλικατζαρου,γκρεμλιν,και του συμπαθους νανου που συμπρωταγωνιστουσε παλια με το Σεφερλη.Δεν μπορεσα να διακρινω αν ειναι αντρας η γυναικα,εμοιαζε λιγο με σπανο,ειχε μια μεγαλη μπακα απο μπυρες και κρασια,καμπουρα και καστανο μαλλι ξυρισμενο στα πλαγια.Διεκρινα καποια υποψια στηθους αλλα δεν μπορεσα να βγαλω συμπερασμα.Το ντυσιμο ηταν καθαρα αντρικο.Τι στον πουτσο,κανα πουστρακι βοηθος της τσατσας?Η κανας σπανος που ρθε να γαμησει?Τελικα πιασαμε κουβεντα,ρωτησα αν εχει δει τπτ καλο στη γειτονια οπου με πληροφορησε πως δεν γνωριζε κατι.Ρωτησα εαν προηγειται να περασει με την κοπελα η εαν περιμενει κανεναν να βγει απο το δωματιο.Εκει αποκαλυφθηκαν τα παντα μυστες.Με ενημερωσε οτι ειχε περασει για λεσβιακο προγραμμα μισης ωρας.Πες το ντε και ξεσκεπασου χρυση μου!Την λυπηθηκα,ισως ηταν η ασχημοτερη αντρουα λεσβια που χω δει στη ζωη μου.Ρωτησα πως περασε,οπου ακολουθησε ο εξης καλτ διαλογος.

-Περασα πολυ ωραια,ειναι πολυ καλη στο δωματιο
-Πως μπορεις να ξερεις,εγω να γαμησω θελω,εσεις ψαλιδια και στραπονιασματα κανατε.
-Ε τι να σου πω,εγω παντως το φχαριστηθηκα και το χα μεγαλη αναγκη μετα απο οσα περασα τελευταια.
-Ελα ρε τι συνεβη?
-Ασε τα χα μπλεξει με μια τσιγγανα,παντρεμενη με παιδια,μου πουλαγε ερωτα αλλα με κοροιδευε και μου φαγε και ενα σωρο λεφτα.
-Μα καλα ρε παιδι μου κι εσυ με γυφτισσα εμπλεξες?Τι σκεφτοσουν?
-Ε καψουρευτηκα,και δεν φανταζομουν τι θα γινοταν.
-Τεσπα αφου περασες καλα τωρα και χαλαρωσες ξεχασε τα.
-Ναι αυτο προσπαθω.
-Δεν ηξερα παντως οτι προσφερουν και λεσβιακες υπηρεσιες σε γυναικες στα μπουρδελα
-Σε καποια κανουνε ναι.

Εκεινη την ωρα μπηκε ενας ανθυγεινος τυπος 35 αρης,χλιμιτζουρας και τελειωμενος,εμοιαζε με τα πρεζακια που συχναζουν στα εξαρχεια,αλλα δεν φαινοταν χρηστης,το παραστημα του και το βημα του ηταν φυσιολογικα.Επιασε κουβεντα με τη λεσβια με την οποια φανηκε να γνωριζονται.Στο σκηνικο μπηκε και η πουτανα η οποια ξεπροβαλλε απο τον διαδρομο.Ηταν η Μιλενα,οπως με πληροφορησε η τσατσα,η οποια κανει φουλ προγραμμα και πρωκτικο(και λεσβιακο).Προκειται για μια Βουλγαρα,κοντη,χοντρη, με μεγαλα κρεμασμενα βυζια,μεγαλο κωλο,και φατσα ενα μειγμα Σρεκ και Εφης Θωδη στο καστανο σκουρο.Επιθετικο σαλοναρισμα,μου χουφτωσε τον πουτσο και τραβηξε το προσωπο μου να μου το βυθισει στις βυζαρες της.Δεν ειναι του γουστου μου τετοιες γυναικες,αν και εχω παει με χοντρες με ομορφο προσωπο στο παρελθον.Η εν λογω προοριζεται καθαρα για μερακληδες και χοντρολαγνους οποτε χαιρετησα και εφυγα.

Εξω με πετυχε η λεσβια με τον χλιμιτζουρα οπου με ρωτησε γιατι δεν περασα,οπου απαντησα οτι δεν μου αρεσε και κατευθυνθηκα στα στουντιομπουρδελα της Λιοσιων.Περπατωντας σκεφτομουν το σκηνικο που προηγηθηκε,δεν ειχα πετυχει ποτε στα 20 χρονια μπουρδελοκαριερας κατι παρομοιο.Σε καποιο στουντιο παλιοτερα ειχα ενημερωθει οτι καποιες πουτανες κανουν παρτουζες με ζευγαρια αλλα ποτε δεν ειχα δει ανθρωπο γενους θυληκου να εισερχεται με την ιδιοτητα του πελατη ουτε μονη ουτε συνοδευομενη απο γκομενο,συζυγο κτλ.

Εξω απο το Λιοσιων 73 θυμηθηκα απο πληροφοριες ενος φιλου οτι εκει εκδιδονται λατινοαμερικανες ενιοτε,και μιας και δεν ειχα γαμησει ποτε καποια,ουτε πορνη ουτε τουριστρια,ουτε μεταναστρια, αποφασισα να τσεκαρω.
Ο χωρος εμφανως στουντιακος,με κουδουνι στην εισοδο,καναπεδες γωνιακους και τραπεζακι με δαικοσμητικα και καρτες στην τεραστια αιθουσα αναμονης,φρεσκοβαμμενοι τοιχοι και μετριας εντασης μουσικη.Η σεριφισσα ηταν μια γνωστη ξανθια αλλοδαπη κυρια,μαλλον εκ Ρωσιας,καλοντυμενη,γυρω στα 55 οπου φαινεται οτι εξασκουσε καποτε το επαγγελμα και η ιδια.Στη φυλης θυμαμαι οτι εκανε καλη αβαντα και παρουσιαση των κοριτσιων,διαλλαλουσε τα καλη τους ενω επλεκε εγκωμια για την ποιοτητα των υπηρεσιων στο δωματιο και για το ποσοι πελατες πινουν νερο στο ονομα τους κτλ.Πιασαμε κουβεντα οπου την ενημερωσα οτι την θυμαμαι απο Φυλης οπου επιβεβαιωσε οτι εργαζοταν στη Φωκαιας.Μου παρουσιασε 2 κοπελες, μια απο Κολομβια και μια απο Βενεζουελα.Η κολομβιανη ηταν διαθεσιμη,εκανε ωραιο σαλοναρισμα,φαινοταν καυλιαρα με ωραια βυζια αλλα δεν με ξετρελανε εκεινη τη στιγμη,μιας και μου θυμισε λιγο στη φατσα την Κατερινα Νοτοπουλου του Συριζα,την πρωην ψευτοκαθαριστρια,πιπατζου του Αλεξη που γινε υφυπουργος Μακεδονιας.Οση ωρα περιμενα την Βενεζουελανα,αναρρωτιομουν πως γινεται αφ ενος η πλουσιοτερη παλλαι ποτε χωρα της Ν Αμερικης να καταντησε χειροτερα απο το Αυγανισταν,και αφ ετερου, γιατι να διασχισει καποια το μισο πλανητη για να κανει την πουτανα,και ειδικα στην Ελλαδα.Ολοκληρες ΗΠΑ,Καναδας κτλ δεν τους εκανε?Εχει κ χρημα εκει.Τεπσα, σκαει το πορνιδιο εκεινη τη στιγμη ονοματι Μισελ.Κοντοπουτανο,με πολυ γλυκια φατσουλα,πολυ ωραιο κορμακι με μικρο στητο κωλαρακι,μελαχρινη,με ψιλοσκουρο απαλο δερμα,και προσωπο με φανερα ινδιανικα χαρακτηριστικα,κανει μπαμ απο μακρυα οτι ειναι απο Ν Αμερικη.Χαιρετησε στα Ισπανικα,και μιας και την βρηκα και ομορφη αλλα και λογω του οτι ηταν πιπινακι,ειπα να περασω.Δινω 20αρικο στην τσατσα, ζητησα 5 λεπτα να φρεσκαριστω και να κανω μπανιο,το οποιο εχουν ολα τα δωματια οπως και σφραγισμενη πετσετα.Παντοφλες μιας χρησης οχι αλλα στο 20αρικο και αυτα μια χαρα ειναι.Τελικα ενημερωσα πως ημουν ετοιμος και ηρθε το πουτανι.Μπηκε στο δωματιο,οπου στα Ισπανικα με ενημερωσε πως δεν μιλαει καθολου Ελληνικα ουτε Αγγλικα.Ευτυχως που ξερω λιγες λεξεις στα Ισπανικα και τα πολυ βασικα τα συνεννοηθηκαμε.Αρχισαμε να φιλιομαστε,διστακτικη στην αρχη,δεν ανοιγε στομα,αλλα οταν καταλαβε ουτε βρωμαγε η ανασα μου ουτε ειμαι σαπιοδοντης,αφεθηκε και οσο περναγε η ωρα, εξελιχθηκε το χαμουρεμα σε κανονικα γλωσσοφιλα.Στο μεταξυ την ειχα γδυσει,την ειχα ριξει στο κρεβατι και εγλυψα για λιγο το πεντακαθαρο ξυρισμενο μουνακι της και την ροδελα της η οποια μου φανηκε αδουλευτη.Με ρωτησε αν θελω ακαποτο τσιμπουκι οπου αντι απαντησης της οδηγησα το καυλωμενο πες μου κατ ευθειαν στο στομα.Μιας και η κοπελα ειναι μικροκαμωμενη και με μικρο κεφαλι,δεν ειχει κανα σπηλαιωδες στομα να εξαφανιζει οποιαδηποτε ψωλη,αν και την πιεσα λιγο μπας και γαμησω λιγο λαρυγγι.Εδειξε να ζοριζεται οποτε χαλαρωσα ρυθμο,μην μου ξερασει.Μετρια πιπα γενικα,ασχετο αν μου αρεσε επειδη ειχα φτιαχτει απο την ολη φαση.Της ειπα να βγαλει τα παπουτσια για να ξαπλωσουμε να τη γαμησω,οπου μου ζητησε να την βοηθησω να τα λυσει.Αφου της αφαιρεσα τα τα πεδιλοτακουνια(σημειωτεον ηταν κατι 20ποντα με τα οποια περπαταγε με μεγαλη δυσκολια στο σαλονι) μου τα πλησιασε στο προσωπο,μαλλον για ποδολαγνια αλλα της τα παραμερισα μιας και αυτο το βιτσιο ποτε δεν το καταλαβα.Ηταν ομορφα παντως και περιποιημενα τα πατουσακια της.Περασμα καποτας,λιγο σαλιο και λιγο λιπαντικο στο μικρο μουνακι της οπου μου ζητησε στην αρχη αργα αργα.Αφου μετα απο λιγο της τον εχωσα σχεδον ολο,ξεκινησα να τη γαμαω αργα δινοντας της γλωσσοφιλα κι οταν καταλαβα οτι το χει,αρχισα να αυξανω ρυθμο μεχρι που εφτασα στον κοφτη,ξεμουνιαζοντας στην στην κυριολεξια με δυνατο πιστονιασμα,ενω εκεινη βογκουσε και ουρλιαζε εχοντας γατζωθει απο τον σβερκο μου σαν το μαιμου πανω στο δεντρο.ΤΟ μουνακι της ειχε εξαιρετικη αισθηση και ηταν στενο,παρα το οτι θα τρωει ενα σκαμο πουτσους την ημερα λογω δουλειας.Μολις αισθανθηκα οτι φτανω στο τελος,τον βγαζω εξω,αφαιρω την καποτα και μετα απο μερικα τρομπαρισματα ξεκινησα να βγαζω σε πιδακες τρομακτικες ποσοτητες απο φλοκια στην κοιλια,στα βυζια και στο προσωπο της.Εκεινη ξεκαρδιστηκε στα γελια,και αφου την βοηθησα να σκουπιστει με ενημερωσε οτι βρηκε το θεαμα αστειο,αυτη πασαλειμενη με χυσια και το να της ματι κλειστο απο καποια ριπη που την βρηκε εκει.Την βοηθησα να μπει στο ντους να πλυθει,οπου της εδωσα την πετσετα μου να σκουπιστει αφου τελειωσε.Παρατηρησα την πολυ εντονη καισαρικη τομη στην κοιλια της,λες και δεν της την εκαναν με νυστερι αλλα με κουζινομαχαιρο,και μαλλιστα ατροχιστο.Την ρωτησα οπου με ενημερωσε οτι εχει 2 παιδια,αν και ανυηπαντρη,Οπου φτωχος και η μοιρα του συλλογιστηκα,να σαι γυρω στα 25 το πολυ,απο χωρα ρημαδι και να χεις κανει και οχι ενα αλλα δυο παιδια,ενας θεος ξερει με ποιον η ποιους και να εργαζεσαι ως πουτανα για να τα ταισεις σε καποια φτωχη χωρα αλλης ηπειρου.Αφου ανταλλαξαμε μερικα γλωσσοφιλα ακομα,η σεμνη τελετη ελαβε τελος,οπου με χαιρετησε και βγηκε απο το δωματιο,ενω εγω ντυνομουν.Εξερχομενος ενημερωσα την τσατσα πως περασα ομορφα,χαιρετησα την ιδια και το κοριτσι το οποιο με ευχαριστησε και με συνοδευσε ως την εξοδο και χαθηκα μεσα στη νυχτα.Πολυ πιθανον να ξαναεπισκευτω το εν λογω ιδρυμα,να δοκιμασω και καμια αλλη λατινα,αν και θα ξαναπηγαινα και με την ιδια ευχαριστως.

ΥΓ 1. Καντε κατι οι νταβαδες και οι πουτανες μαζι για τη Φυλης,εχει καταντησει φολοκρατορια.Οκ οι καλυτερες κ ομορφοτερες εχουν φυγει για βορεια ευρωπη οπου εχει χρημα η φαση αλλα εσεις που μεινατε εδω,σεβαστειτε το 20αρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.215
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, RazielDivider86, o_grego_bruxo και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2019
H στιχομυθία με την λεσβία/καλικάντζαρο στο σαλόνι όλα τα λεφτά! Προσκύνημα
12 Ιουλίου, 2019
Έπος κριτική, σαν μυθιστόρημα Ναι!
19 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλο να τα λεω κι αλλο να το βλεπεις μυστη.
19 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι! ευχαριστω χυστη.
17 Οκτωβρίου, 2022
"Ουδεμια εμπιστοσυνη σε κλωνους,αβανταδορους,επαγγελματιες αγαμητους,αγαπουληδες και ατομα που μπορουν να καυλωσουν ακομα και με την κουφαλα ενος δεντρου."
Έτσι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5