Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την κορασίδα στις 27/4 σε καλό κεντρικό ξενοδοχείο. Η συνεννόηση με το πρακτορείο χωρίς προβλήματα. Από πρόσωπο και σώμα δεν έχω να προσθέσω τίποτα. Η κοπέλα είναι γνωστή πόρνο σταρ και κυκλοφορούν πολλές δίκες της φωτογραφίες. Εμένα πάντως μου αρέσει πολύ. Τώρα στα υπόλοιπα, η επίσκεψη μου έγινε στο τέλος της πρώτης μέρας της που ήρθε στη χώρα μας και πολύ πιθανό η κοπέλα να ήταν κουρασμένη. Αυτό θα εξηγούσε και το γεγονός πως στο social time ήταν πολύ μέτρια καθώς με δυσκολία γινόταν λίγη κουβεντούλα. Αρχίζει η πίπα η οποία ήταν καλή, άλλα όχι του επιπέδου που θα περίμενα από αυτήν, αλλά όταν πήγαμε στο κυρίως μενού έγινε μία μεταμόρφωση. Ακόμα και κουρασμένη η κοπέλα τα έδωσε όλα για σχεδόν όλη την ώρα που διήρκησε το ραντεβού. Όσο άτονη φαινόταν πριν, τόσο ζωντάνεψε όταν έκανε σεξ. Ήταν από της περιπτώσεις που λέμε πως η γυναίκα γουστάρει το σεξ και εν τέλη πέρασα καταπληκτικά. Με λίγα λόγια μιλάω μονό για PSE κατάσταση και πως σίγουρα αν ξαναέρθει θα την ξαναδώ. Αν μπορούσα θα της έδινα καλύτερη βαθμολογία για την εμφάνιση και πολύ καλύτερη για την συμμετοχή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού