Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 416 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 573853
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βολτίτσα μετά από καιρό στο εν λόγω ελαιοτριβείο καθώς το είχα ανάγκη μεγάλη να χαλαρώσω λίγο!Παρούσες 5 κοπέλες αλλα τελικά επέλεξα την αντριάνα.Kαστανόξανθο μωράκι γύρω στα 20 έτη αρκετά όμορφο και σωματάκι πένα!επίσης αφού γδύθηκε διέκρινα 2 μαστάρια πολύ όμορφα και καλά ανεπτυγμέναΝαι! Το μωράκι εχει αφήσει ενα μικρό γουνάκι πάνω από το αιδοίο της το οποιο της πηγαίνει αρκετά όπως επίσης αποτύπωμα στιγκιδίου από το σολάριουμ στον πωπό τηςΠροσκύνημα
Στα του μασάζ τωρα καθώς πάντα έτσι αρχίζω,το μωράκι ήταν αρκετά τίμιο και εκτός από παλάμες χρησιμοποίησε πηχεις και αγκώνες κάτι που μου άρεσε και έκανε το μασάζ πιο ανεβαστικό!Μπραβό στο μωρό λοιπον για τις προτότυπες μασαζοτεχνικες που εφαρμόζει γιατί στην ουσία αυτό είναι το ζητούμενο..αλλιως θα πήγαινα σε κανένα στούντιο αν ήθελα μόνο εκτόνωση.Αφού μου έλιωσε την πλάτη,περασμα από γάμπες,μπούτια και κωλομέρια με καλή ένταση.
Στο 20 λεπτο πάνω μου λεει να γυρίσω και αφού εγλειψε ρώγες με πάθος,έλαβε την κρεατόβεργα στο μικρό της στοματάκι.Πίπα ικανοποιητική αλλα όχι σούπερ.Στη συνέχεια περιποίηση από την μεριά μου,κάτι που της άρεσε!Γλώσσα Πέρασμα καπότας και νοιώθω το στενό της μουνάκι να με αγκαλιάζει!Το μωρό να απολαμβάνει σεξ με βογγητά όσο πρέπει.Γύρισμα στα 4 όπου έπεσε σφυροκόπημα σε δυνατές στροφές και το μωρό δε γκρίνιαξε,ίσα ίσα που το χαιρόταν και μου έλεγε ότι της αρέσει.Μεγάλο χαμόγελο Το τέλος δεν άργισε να έλθει καθώς η θέα του κωλαρακίου της σε συνδυασμό με το αποτύπωμα στριγκιδίου από σολάριουμ με έκαναν να χύσω.
Συμπερασματικά,ένα αρκετά όμορφο πιπινάκι με αρκετά καλό πακέτο,καθώς στο μασαζ επέδειξε ζήλο και τεχνική κατάρτιση καλή ενώ το δευτερο μέρος ηταν αρκετά ικανοποιητικό!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.256
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, black crow, kwstasxat και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού