Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 424 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 587635
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
2η φορά σε μασατζίδικο και πάλι στο συγκεκριμένο μαγαζι
Πάντα σ ολα, η δευτερη φορά δεν ειναι τόσο καλή όσο η πρώτη, αλλα αυτο δεν έχει να κάνει με το μαγαζι ούτε με την κοπέλα.
Η επίσκεψη έγινε πριν λίγες μέρες, ο χώρος τα γνωστά, καθαρός και η κοπέλα στην υποδοχή ευγενέστατη, εξυπηρετική και κουκλάρα, αφού μου ήρθε να της πω εσένα θέλω...
Εκείνη την ώρα ήταν ελεύθερες 2 κολομβιανες αλλά δεν μου κάνανε κλικ, η Αννα και η Αγάπη (Ελληνίδα)στην οποία και κατέληξα.
Στα του αγώνα η κοπέλα ήταν οκ, και καλό μασαζ και δαγκοματακια και βαθιά πίπα, ωραίο κορμι, μαυρισμένο, ηλικιακά την κάνω μεγαλύτερη από 25 που αναφέρετε, μόνο που δεν φιλούσε στο στόμα, ούτε χωρίς γλώσσα.Την έγλυψα και ήταν πεντακάθαρη, μούσκεψε μάλιστα.
Μασαζ μετά το σεξ ντουσακι μαζι να μου καθαρίσει την πλάτη από τα λάδια, γενικά τίμια επιλογή.
Στο οτι δεν πέρασα καλά όσο την πρώτη φορά έχει να κάνει με μένα και τις επιδόσεις μου μιας και περίμενα να γαμούσα περισσότερη ώρα, αλλά έχυσα σχετικά νωρίς, παρότι είχα πάρει το πρόγραμμα των 45 λεπτών. Ισως φταίει ότι ήμουν φτιαγμένος για γυναίκα από αρκετή ώρα.
Αυτά, ευχαριστώ για την ανάγνωση!
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
GIORGOSK
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.644
Πόντοι:
266
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, kwstasxat, pilotgr και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2019
Κι εγώ το ίδιο έχω πάθει μαζί τής. Πρέπει να βγει ένα πρόγραμμα με μια μαλακια στην αρχή και σεξ στο τέλος του μασάζ.
12 Ιουλίου, 2019
Απο αλβανια ειναι αδερφε ειδα την παρενθεση που εχεις κανει οτι ειναι ελληνιδα οχι οτι παιζει ρολο απλα το αναφερω.δεν το λεω εγω το μαγαζι το λεει οταν ειχει πρωτο ερθει αν δεις στο φορουμ πρωτη δευτερη σελιδα αναφερει οτι ειναι απο αλβανια.εκτος και αν φτιάξαμε την μεγαλη ελλαδα και μας ανηκει και η αλβανια.
P
Pngls7
23 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εμένα για Ελληνίδα μου την σύστησαν...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3