Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
......Το επόμενο πρωί με βρήκε αρκετά αργά στο κρεβάτι με διάθεση χαλαρή και με ένα απαλό μειδίαμα στα χείλια.. Ηταν η ημέρα επιστροφής στην βάση μου και ομολογώ πως δεν είχα και πολύ διάθεση να οδηγήσω στην ζέστη.. Λύπη
Το περίεργο της υπόθεσης ήταν πως ένα μέλος του σώματός μου βρισκόταν ήδη από το πρωί σε ανησυχία κάνοντας και εμένα να ανησυχώ για αυτό που μου συμβαίνει.. Χμμμ;
Στην δε αναφορά αυτού του θέματος στον κολλητό μου έφαγα την γνωστή καζούρα - πες μας τι παίρνεις και δεν μας δίνεις - η κατάστασή σου έχει φθάσει στο απροχώρητο Ναι! - θέλω και εγώ από τα ληγμένα κ.ο.κ. Κεφάλι σε τοίχο!
Ανταπαντώ λέγοντας πως " λέγε ότι θέλεις εσύ αλλά εγώ θα πριν φύγω θα ρίξω άλλον ένα...έτσι για την τιμή των όπλων.. Το μυαλό μου πήγε αμέσως στην Μαρία ήξερα ότι το πρωί μπορεί, είχα αρκετό καιρό να την δω και βρισκόμουν σε απόσταση αναπνοής από τον Πρίαμο Μεταμόρφωσης. Τι καλύτερο λοιπόν.. μνμ αμέσως και το μωρό μου απάντησε θετικά. Μιά και δυό λοιπόν χαιρετώ τον κολλητό... παίρνω τα ιμάτιά μου και βουρ για το ξενοδοχείο ( παρεπιπτόντως ίσως πρέπει να αρχίσω να γράφω για κάθε ένα δωματιό του ξεχωριστά... Ματάκι )
Παίρνω δωμάτιο electric blue και λες και το ήξερα το Μαράκι μου σκάει με φορεματάκι γαλάζιο καλοκαιρινό με τις ρώγες με διάθεση να τρυπήσουν το ύφασμα Γλώσσα Μέσα στην χαρά που με βλέπει πάλι και εγώ ομοίως και έχω αρχίσει ήδη τις θωπείες... φιλιά και χουφτώματα Γλώσσα
Δεν χρειάζεται να περιγράψω πως ακριβώς και τι έγινε, η Μαρία για άλλη μία φορά τα έδωσε όλα για να μείνω ευχαριστημένος. Ένας και μόνο κύκλος ήταν αρκετός και θα έλεγα πως επιβεβαιώθηκε η φήμη πως το πρωινό sex με τις καύλες στον θεό είναι όλα τα λεφτά... Ναι!
Στον υπόλοιπο χρόνο το Μαράκι μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ και δεν το αρνήθηκα Χαμόγελο Ομολογώ πως και σε αυτό είναι πολύ καλή και σε συνδυασμό με το μασάζ της προηγούμενης ημέρας ανακουφίστηκε και ένας πόνος που με ταλαιπωρούσε χαμηλά στην μέση. Προσκύνημα
Αφού φιληθήκαμε χαιρετηθήκαμε ετοιμάστηκα για τον δρόμο της επιστροφής..ο οποίος παρά την ζέστη που έκανε μου φάνηκε αρκετά δροσερός... Χαμόγελο έχω χαζέψει εντελώς.. Κεφάλι σε τοίχο!
Ετσι κλείνει και ο κύκλος της ακολασίας στην Αθήνα και όπως λέει πολύ σοφά και ο φίλος Νικοτρίβης :
" Ζήσε το σήμερα, το τώρα, δημιούργησε στιγμές γιατί αυτό που μένει στο τέλος είναι το άθροισμά τους "
Καλά μπάνια σε όλους και καλή αντάμωση το Σεπτέμβρη μαζί με τα σχολεία... εκτός και αν προκύψει κάτι έκτακτο και εξαιρετικό.. Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.761
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, alpula, WHATABOUTFUCK και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού