Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
`Εγω πηγα για την Μιχαελα, με την οποια ειχα περασει πολυ καλα την προηγουμενη φορα, αλλα η κυρια του σπιτιου μου λεει οτι υπαρχει και η Παολα που κανει ελευθερο στοματικο, πρωκτικο, ισπανικο, βλεπω την Παολα και δεν λεω οχι, γοητευτικοτατη κοπελα και πολυ σεξυ στην εμφανιση...

στο δωματιο ομως, ερχεται μια αλλη Παολα, μια Παολα που εκμεταλευεται την ευκαιρια της σεζον για καλο εισοδημα (και αρα ειναι βιαστικη ωστε να μην περιμενουν οι αλλοι στο σαλονι, να τους παρει και αυτους θελει) μεχρι να ερθουν οι αλλες κοπελες, δεν κανει ελευθερο στοματικο γιατι εχει μαθει με προφυλακτικο, και δεν θελει πρωκτικο με τη μια αλλα στη συνεχεια...

ετσι λοιπον η εμπειρια ηταν πολυ κατω του μετριου απο μια κοπελα που ηθελε να τελειωσεις με τη μια και να πει αντιο, το στοματικο δεν ελεγε και τιποτα, οταν την πηρα στα γονατα ειπε οτι της πονεσαν τα ποδικα που τα ειχε ανοιχτα, καμια ιδιεταιρη συμμετοχη στη ολη διαδικασια και το μυαλο της στο 10λπτο και την καμερα που καταγραφει την ολη της παρουσια στο σπιτι...

ηταν λαθος που πηγα με την Παολα...επρεπε να παω με την μιχαελα που ειναι μια χαρα κοπελα και δεν προσπαθει να στα αρπαξει αλλα να θελεις να της τα δωσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
111
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, AssMaster, ISINAS και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2019
Σα την μιχαελα δεν υπαρχει
09 Ιουλίου, 2019
9 στις 10 αλβανιδες έτσι είναι.Στο σαλονι υποσχονται τα παντα στο δωματιο φολες
10 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι, ετσι ειναι, και απο εδω και περα θα το εχω ως κριτηριο αυτο, ο εξυπνακισμος εις βαρος καποιου αλλου πρεεπι να κοπει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3