Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη φορά στο γνωστό μαγαζί με ένα και μοναδικό σκοπό, την Ειρήνη.

Έχουν γραφτεί αρκετά για την κοπέλα αυτή, και όπως διαπίστωσα και εγώ ισχύουν ΟΛΑ.

Ας τα πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή.
Επίσκεψη στο μαγαζί μεσημεράκι. Ο χώρος αρκετά καθαρός και η υποδοχή πολύ εξηπηρετική.
Είδα και τις υπόλοιπες κοπέλες από τις οποίες ξεχώρισα την Ίνα χωρίς όμως να αποκλίνω από τον βασικό μου στόχο.
Η Ειρήνη, είναι μια ιδιαίτερη φυσιογνωμία. Εμένα με κέρδισε η άνεσή της και η επικοινωνία της. Είναι όλη την ώρα με ένα υπέροχο χαμόγελο και δείχνει πως της αρέσει αυτό που κάνει.
Το κορμί της είναι σφιχτό με ένα μεσαίου μεγέθους στήθος. Δεν την λες αδύνατη (φάση μπιμπελό) αλλά σε καμία περίπτωση δεν την λες και παχιά, ούτε καν γεμάτη! Είναι όπως πρέπει (για τα δικά μου γούστα) και φυσικά ο υπέροχος κώλος της που είναι πέτρα!

Στα του προγράμματος τώρα, επέλεξα τα 45 λεπτά μαζί της στα οποία πέρασα πάρα πολύ ωραία!
Η κοπέλα κάνει πολύ καλό μασάζ (κρίνοντας από μια πρόσφατη εμπειρία μου σε ένα κανονικό μαγαζί για μασάζ - spa) από τον αυχένα ως τα πόδια χρησιμοποιώντας χέρια και αγκώνες.

Ξεκίνημα λοιπόν μετά το απαραίτητο ντουζάκι και μέσα σε 5 λεπτάκια η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. Χαμογελαστή και ομιλιτικότατη.

Αφού λοιπόν με άλειψε με το γνωστό λαδάκι άρχισε το υπέροχο μασάζ με αρκετή διάρκεια και ευχάριστη χαλάρωση για μένα. Στη συνέχεια και αφού μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα ανασήκωσε το προσκέφαλο του κρεβατιού και μετά από τα ερεθιστικά της χάδια και τα φιλάκια της (στο σώμα) επικεντρώθηκε στο σημείο που χρειαζόταν κι αυτό την περιποίησή του.

Εξαιρετική πίπα! (ανευ σκούφου)
Με εναλλαγές από βαθιά σε γρήγορη. Με “χτύπιματάκια” του πούτσου στη γλώσσα της και ηδονικά ρουφήγματα. Φιλάκια, δαγκωνίτσες (στα γύρω μέρη) και απολαυστικό γλείψιμο όρχεων.
Eye contact. Χειρομάλαξη. Χαμογελάκι και εξαφάνιση του πούτσου μένα στο στόμα της.
Την περισσότερη ώρα αυτής της καταπληκτικής πίπας (η οποία κράτησε αρκετά - πάνω από 15’) είχα το χέρι μου ανάμεσα στην υπέροχη κωλάρα της χαϊδεύοντας και παίζοντας με το μουνάκι της.

Η αλήθεια είναι πως δεν ήθελα τίποτα άλλο από αυτές τις 2 υπηρεσίες (μασάζ & πίπα) αλλά όταν αυτά συμβαίνουν με την Ειρήνη δύσκολα μπορείς να αρνηθείς το να βρεθείς από πίσω της απολαμβάνοντας ένα τέλειο στήσιμο στα 4.

Και όντως η κοπέλα αυτή έχει φοβερό στήσιμο. Συμμετέχει πολύ στην όλη διαδικασία και σε παροτρύνει να την γαμήσεις όσο δυνατά θες.
Δεν χορταίνεις να κρατάς στα χέρια σου αυτή την υπέροχη σφιχτή κωλάρα και να μπαίνεις μέσα στο μουνάκι της με όλη σου τη δύναμη και να δείχνει πως το απολαμβάνει.
Πραγματικά, έγινε μετά από δική της προτροπή και ήταν αυτό που με καύλωσε περισσότερο απ΄ όλα. Μετά απ αυτό δεν νομίζω πως σου μένουν αρκετά περιθώρια στο να μην έχεις ένα ευχάριστο τελείωμα. (φυσικά “ντυμένος” με τον απαραίτητο σκούφο).
Μετά το τελείωμα με ρώτησε γιατί σπαταλήσαμε τόση ώρα στην πίπα και δε καταναλώσαμε τον χρόνο μας στο sex.
Τώρα που το σκέφτομαι, είναι δύσκολή αυτή η επιλογή. Ήταν και τα 2 μια υπέροχη εμπειρία.

Μετά απ όλο αυτό καθίσαμε για λίγο και με καθάρισε με οινόπνευμα από τα λίγα λαδάκια που είχαν μείνει πάνω μου και πήγα για το ντουζάκι της αποχώρησης. Ύστερα από 2 λεπτά επέστρεψε η κοπέλα με μια νέα πετσέτα, ετοιμάστηκα και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο. Χαιρετηθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Ειρήνη σε ευχαριστώ για αυτή την όμορφη συνεδρία ήταν όλα άψογα.

Doctor K.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
R3D_STABILO
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, primordial, Takonis και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού