Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο καιρο, ερχομενος απο αλλη χωρα, επιτελους καταφερνω και τη συνανταω πρωτη φορα !
Ευγενικοτατη, κυρια, συνεννοησιμη, καυλιαρα, vfm 100%, να πας να την ερωτευτεις να μπλεξεις...

ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ, δεν υπαρχει η γυναικα, νομιζω δεν εχει αντιπαλο...
Ειναι ακριβως η κοπελα που στις φωτο της κριτικης... Προσωπαρα, δονταρες ασπρες πεντακαθαρες, χαμογελαρα, κωλαρα, μικρομεσαια σκληρα βυζακια... Τρομερος χαρακτηρας, πολυ καθαρη γενικα, κουβεντιασαμε συντομα μεταξυ των 2 γυρων και επαθα πλακα, τη σεβαστηκα τοσο που δε μου βγηκε να τη ρωτησω ποσων ετων ειναι... Την εκανα 45... Ο,τι χαζο μπορει να ζητησα το εκανε, κοβεται για τον πελατη, προσπαθει και το κσταφερνει... Λογω ταξιδιου, κουρασης και σχετικα δεν καταφερνα να τελειωσω 2η φορα αλλα αυτη εκει, μαχη, σκυλι μαυρο, με κατεβασε για τσιμπουκι να μηπως αξιωθω... Εν τελει μετα απο ωρα ηξερα πως δε θα τα καταφερω, της ζητησα να σταματησουμε και την ευχαριστησα για τον αγωνα της... Εβγαλα 60 οπως ειχαμε πει και δε δεχοτανε... Ειπε οτι 50 αρκουν... Επαθα πλακα... Μου εκανε πολυ μεγαλη ζημια η τυπισσα... Το πιο ενταξει κοριτσι μεχρι σημερα...
Βρηκα το στανταρακι μου...
Ευγε Ναντια, στο επανηδειν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 27, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
546
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ser2000, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού