Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχοντας δει τελευταια τις φωτογραφιες στο μπανερ της Ντενιζ έψαχνα αναγωνιως χρόνο να αφιερώσω σε αυτην.
Σημερα λοιπόν πέρασα απο το στούντιο στο οποιο εργαζοταν το studio De Paris

Εντυπωσιακος λουξ χωρος. Καθαριοτητα, ανεση, διακοσμιση με γουστο.
Καθησε λιγο στον χωρο αναμονης και μετα από μικρη αναμονη παρουσιάστηκε μπροστα μου η Ντενιζ. Όταν την είδα εμεινα με την πορτοκαλαδα στο χερι να την χαζευω.
Εντυπωσιακη γυναικαρα. Ηρθε φορωντας 20 ποντα τακουνια και με ένα φοβερο σετ μαυρα εσωρουχα.
Μαυρισμενη απιστευτα σφιχτη και γυμνασμενη κορμαρα, Μου θυμισε fitness model του instangram. Αψεγαδιαστο κορμι. Βελουδινη επιδερμιδα, ισιο μακρυ μαυρο μαλλι, πολύ ομορφο προσωπο με πρασινες ματαρες. Σκουλαρικι κοσμημα στον οφαλο και περπατημα αριστοκρατικο και αερινο στο σαλονι. Περπατημα και κινηση ακρως θηλυκο και γοητευτικο.
Μου ειχε φυγει η ανασα…

Αυτά τα ματια με μαγνητισαν και αμεσως εκανα σκεψεις όχι αν θα περασω μαζι της , αλλα τι προγραμμα θα επιλεξω για να χορτασω μια τετοια γυναικαρα.,
Επελεξα να περασω με το μεγαλο προγραμμα της μισης ωρας που εχει ελευθερο στοματικο και 69.

Περασα στο μεγαλο δωματιο που εχει στρογγυλο κρεβατι. Δωματιαρα. Εκανα ένα ντουζ και την περιμενα. Χτυπησε διακριτικα την πορτα και ηρθε. Χαμογελαστη και ανετη
Ξερει καποια αγγλικα και ετσι συννενοηθηκαμε. Ελληνικα ελαχιστα . Αν καταλαβα καλα είναι Ανατολικης προελευσεως – ατιμες Σλαβες!
Με ξαπλωσε και αρχισε να παιρνει πρωτοβουλιες.

Αισθησιακο τριψιμο του υπεροχου κορμιου της στο δικο μου και σιγα σιγα αρχισε να ασχολειτε με τα οργανα μου. Ξεκινησε με τις μπαλλες τις οποιες εγλειψε πρωτες πολύ απαλα και στη συνεχεια ξεκινησε ένα φοβερο στοματικο γυρω από το κεφαλι του πεους αργα και βασανιστικα.
Με κυκλωτικη φορά ετριβε την γλωσσα της στη βαλανο γυρω γυρω, καποια στιγμη τον εβαλε ολον μεσα στο στομα της και εκει παραλιγο να τελειωσω. Την διεκοψα γιατι και δεν ηθελα να παει χαμενο το προγραμμα αλλα και γιατι ηθελα να απολαυσω οσο περισσοτερο μπορουσα μια τεοια μουναρα. Γυρισαμε σε 69 οπου της εδωσα εντολη να κατεβασει ταχυτητα για να μην τελεισω. Η θεα που ειχα στο προσωπο μου δεν περιγραφεται
Φοβερο πισω συστημα και μουνακι απλα τελειο. Επεσα με τα μουτρα. Μετα από λιγα λεπτα γλυκα υγρα αρχισαν να τρεχουν στο στομα μου….
Εκει με διεκοψε αυτή, μου περασε προφυλακτικο και με καβαλησε….

Εγειρε μπροστα και ειχα τα μαλλια της να με χαιδευουν στο σωμα και στο προσωπο. Φοβερο σπασιμο της λεκανης και ρυθμος από μερους της. Με τα χερια μου χαιδευα, ψιλαφιζα αυτό το θεσπεσιο κορμι. Καποια στιγμη γυρισαμε σε πισοκωλυτο.
Εκει φανηκε η εμπειρια της και η σωστη της καταρτιση. Εσπασε τελειως τη μεση της ακουμπησε το κεφαλι της στο στρωμα και μου προσφερε πεδιο να μπω οσο πιο βαθεια μπορουσα. Δεν εκλεψε καθολου και με τον τροποτης εδινε το ρυθμο
Με τετοια θεα δεν αντεξα άλλο.

Αφου ειχε μεινει ακομα χρονος με ξαπλωσε και παλι και μου εκανε μια ακομα εκπληξη. Μου εκανε ένα ολιγολεπτο φοβερο μασαζ στην πλατη με κρεμα. Η απολυτη χαλαρωση και ηδονη που δεν ηθελα να τελειωσει…
Εργαζεται όπως μου ειπε πρωινες βαρδιες ως απογευμα παντα, 10- με 8 στα στουντιο της αλυσιδας (αριστοτελους 6, στουντιο ντε παρις).
Μην την χασετε!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Denise
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.347
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, MIG-35, Studio De Paris και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2019
Ολοκληρωμένη κριτική , οπως πρεπει. Thanks . Θα προσπαθήσω να την πετύχω Δευτερα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1