Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565005
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.Περασα τυχαια και ειπα να περασω,τελειως αμεροληπτα.Η αληθεια ειναι,πως με την αστραπιαια εμφανιση της στο σαλονι,προκαλεσε ενα μικρο δεος,με το αρωμα και το χαμογελο της.Καποιος αλλος που περιμενε,εφυγε δεν γνωριζω γιατι.Χωρις δευτερη σκεψη,κατεθεσα τον οβολο μου και περασα.Η αληθεια ειναι πως περιμενα αρκετη ωρα κ,και η κοπελα μπηκε λιγο φουριοζα.Κατι το χαμογελο,κατι η εμπειρια μου,εσπασαν τον παγο,και αρχισαν οι περιπτυξεις.Χωρις να αγγιζω τα μαλλια της,το χαδι στο προσωπο,κατεληξε σε ομορφα γλυκα φιλια.Αρχισα να την εξερευνω,χωρις δαχτυλα,και να γευομαι τους χυμους της.Μου ανταπεδωσε,με μια πιπα σεμιναριο.Δεν αντεξα στον πειρασμο,και την γυρισα σε σταση 69.Δεν αντεξα παλι στη θεα,μου περασε προφυλακτικο,και την γυρισα στα τεσσερα.Ευγενικο σφυροκοπημα,δεν αντεξα και τελειωσα.Η κοπελα ηταν ευγενεστατη,πεντακαθαρη,και εφυγα με τη γλυκια της επιγευση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Alisa
P6
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Studio Deluxe

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2020
Έκανες γλωσσόφιλα μαζί της????Θυμός. Ξενέρωσα φουλ Κεφάλι σε τοίχο!δεν πρόκειται να την ξαναπάρω Κεφάλι σε τοίχο!
W
Whitebeard
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1