Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη προ ημερών στο ελαιοτριβείο της Δοϊράνης. Παρουσίαση των κορασίδων οι οποίες είναι από εμφάνιση τουλάχιστον , πάνω από το μέσο όρο του ανταγωνισμού. Επιλογή της Έλλης λόγω της γλυκιάς και τσαχπινικης φατσούλας που έχει. Είχα διαβάσει και καλές κριτικές για αυτήν από την περίοδο που ήταν στο αδελφό ίδρυμα ( εσωτερική μεταγραφή )οπότε η επιλογή ήταν σχεδόν μονόδρομος. Η Έλλη καταρχήν έχει ένα πολύ ωραίο πρόσωπο για μένα αλλά όταν γδύθηκε έφαγα μία μικρή ήττα. Θυμάμαι στις κριτικές δεν είχα διαβάσει κάτι αρνητικό για το σώμα της και δεν ήμουν υποψιασμένος. Καταρχήν είναι αρκετά κοντούλα , στήθος μικρό και πεσμένο για την ηλικία της αν και πιτσιρίκα , μεγάλη περιφέρεια και κάτι που προσωπικά με χαλάει χοντρούς αστραγάλους. Στα του αγώνα τώρα μετά από ένα μικρό πέρασμα μασάζ που δεν το πολυεχει αν και δεν με ένοιαζε γιατί πήρα μισάωρο πρόγραμμα ,πάμε στο κυρίως γεύμα. Εκεί η κοπέλα δίνει ρέστα. Πολύ καλή πιπα όπου τον εξαφανίζει κυριολεκτικά . Αλλαγή ρόλων για να γευτώ και εγώ το μουνακι της , όπου μου κάνει ένα κεφαλοκλειδωμα με τα πόδια της που δεν με άφηνε να πάρω ανάσα και με κράτησε εκεί μέχρι να τελειώσει ( όχι ότι με χάλασε ). Στο σεξ πραγματικά το ζει και σου δίνει την αίσθηση ότι γουστάρει που πηδιεται μαζί σου. Καλή ηθοποιός ? Ίσως αλλά δε με νοιάζει και το προτιμώ σε σχέση με κάτι κομοδίνα που έχω πάρει στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Σε γενικές γραμμές θετικοτατο το πρόσημο της συνάντησης . Με χάλασε η εμφάνιση του σώματος όπως έγραψα πιο πάνω γιατί περίμενα κάτι καλύτερο από περιγραφές συναγωνιστων ( κυρίως για τον κωλο της που τόσα είχαν γραφτεί ) αλλά με αποζημίωσε με το service της , το οποίο δεν το περίμενα με κοπέλα του συγκεκριμένου ιδρύματος. Τα συμπεράσματα δικά σας και πάμε για άλλα.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
8.974
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, starsyn, mixalis mixoy και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού