Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Call-Girls 2911
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετά από βραδινή τσάρκα Το ένστικτο χτύπησε κόκκινο ξανά τηλέφωνο στο γραφείο άμεση εξυπηρέτηση και σε hotel της παραλιακής τσουπ το μωρό....εμφανισιακά κορμί λαμπάδα με πολλά tattoo που Εμένα προσωπικά μου αρέσουν ...στο πρόσωπο λίγο μου τα χαλάει. Αυτά τα χείλια ροφού. Εμένα μου κάνουν κάπως Βέβαια αν ξέρει να τα χρησιμοποιεί στο κατάλληλο σημείο είναι όλα τα λεφτά και η κοπέλα ξέρει να τα χρησιμοποιεί με το παραπάνω Προσκύνημααπό ντύσιμο αρκετά καλό δηλαδή φορεματάκι όπως πρέπει περιποιημένη καθαρή και μύριζε υπέροχα φιλιά χωρίς καθόλου μα καθόλου τσιγκουνιά και στον αγώνα χωρίς Κανένα μα κανένα όχι από υγρά ποτάμια!!!! Μούσκεμα με το παραμικρό... Λοιπόν σε γενικές γραμμές το κορίτσι προτείνετε... αλλά κατά τη γνώμη μου τα 150 είναι πάρα πολλά Χμμμ;και κάτι ακόμα... Επιτέλους παιδιά μην συμβουλεύεται τις κοπέλες με αυτά τα λεφτά μπροστά... Τρώμε ξενερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.410
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nektarios.gr, 6Y44, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2019
Όντως αυτό το πράγμα με τα λεφτά μπροστά είναι πολύ σπαστικο...
16 Ιουνίου, 2019
στάνταρ κάποιος στο τέλος δεν θα πλήρωσε οπότε για αυτό τα ζητάνε προκαταβολικά. Από την άλλη, αν ξέρουν τι φόλα είναι τα ζητάνε, τα κρύβουν στο χρηματοκιβώτιο και μετά άντε ζήτα τα πίσω...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2