Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα κι εγω, γυρνώντας από την βόλτα μου να επισκεφτώ κάνα σπίτι..
Με αφορμή τις ωραίες φωτογραφίες του site, κατηφόρισα στην Λιοσίων για να βρω την Σοφία. Καμία σχέση με τις φωτό η πραγματικότητα, και έτρεξα στο 73β, ελπίζοντας να πετύχω Έμμυ ή κάποιο άλλο ωραίο μωρό.
Ανάμεσα σε Σάρα και Οριάνα, διάλεξα την δεύτερη, για τις υπέροχες βυζάρες.

Εμφάνιση:
Μελαχρινή-λατινα, γυρω στο 1,65, λέει ότι είναι 24 αλλά μου φαίνεται γύρω στα 30. Κωλος σχετικά μεγάλος, και βυζιά.... Ωραία βυζιά φίλε... 2αρι φυσικό, όμορφο και όχι πεσμένο (σημαντικό..!)

Κάνω γρήγορο ντους γιατί ήμουν στους δρόμους όλη μέρα και δεν μου φταίει η κοπέλα!
Μπαίνει η Οριάνα στο δωμάτιο, και μετά το γρήγορο "γεια!τι κανεις?πως σε λένε?κλπ" ξεκινάει μια πίπα (με καπότα). Έβαζε δόντια και δεν ήταν ευχάριστο. Ξεκινάμε με ιεραποστολικό και βαθύ κάρφωμα (Ωραία αίσθηση). Συνέχεια στα 4, όπου για κάποιο λόγο δεν βολεύτηκα και την γύρισα στο πλάι.
Αγαπημένη στάση.
Τελείωσα με την κοπέλα από πάνω μου, γυρισμένη με πλάτη σε αντίθεση με την στάση που ήθελα.

Σηκώθηκε, μου έβγαλε το προφυλακτικό, έκανε ένα σχόλιο που θα μπορούσε να μην το κάνει και εξαφανίστηκε.

Συμπέρασμα:
Ωραίο γαμησι, αλλά χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, και με πολύ άσχημα προκαταρκτικά. Ξεκάθαρα δεν θα ξαναπερνουσα. Δυστυχώς οι τελευταίες μου εμπειρίες από το εν λόγω μαγαζί δεν είναι οι καλύτερες.

Καλούς αγώνες, συνάδελφοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Οριάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
421
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Κωστας_χ, dinos34, xristos2010 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού