Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είμαι στη σκοπιά στην πύλη και σκάει μιλφάκι αξιωματικός δίπλα μου, μου χαϊδεύει το μαλλί που της άρεσε και πιάνουμε λίγο κουβέντα. Πάει, δεν κρατιόμουν, να βγω να τιμήσω μιλφάκι Μετάξι. Σκάω λοιπόν σήμερα κατά τις 8, παίρνω από την αρχή την Κολωνού για εύρεση ακα μπουκιτσι, μπαίνω στο πρώτο(11Α), πορτοκαλομαλλούσα με καρέ κάτω των 30αντα, με στητό βύζο, ρομοφατσόνι, με καύλωσε αρκετά αλλά δεν έδινε ελεύθερο, προχωράω δίπλα, κάτω του μετριού επίπεδο σε παρουσιαστικό στα δίπλα σπίτια, βρήκα 3 συνολικά που να δίνουν ακα, τη γνωστή ξανθιά γκιλφ Φωτεινή, που είχε 3 άτομα σε δωμάτια και άλλους 2 απέξω, δεν μπορούσα να περιμένω τόσο και παρακάτω, εκ των δεξιόθεν άλλες 2, μια χοντρή και μια νταρντάνα, δεν με έψησαν καθόλου. 2 ωραίες κοπέλες είδα, η μια η ξανθιά Λίλη που θα την πάρω σίγουρα κάποια στιγμή, ωραίο πιπίνι πετίτ και από την άλλη στα αριστερά, σε οίκο με 10 άτομα να περιμένουν, ψηλή με σιλικονάτους πύραυλους μελαχρινή με καύλα φάτσα, που μέσα την έχει πάρει φίλους και χει φύγει άχυστος. Τέλος, σταματάω στο 53, μπαίνω μέσα και βλέπω την μανατζερ να κάθεται στο παγκάκι με 2 μελαμψούς, σκέψεις γκανγκμπανγκ περνούν από το μυαλό μου, τελικά οι 2 την κάνουν και μένω εγώ μαζί της, την πλησιάζω βάζω τα χέρια στην μέση και νόμιζε ότι ήθελα να κάνουμε χειραψία Γλώσσα Τελικά την κάναμε και μου είπε ότι προσπαθούσε να τους εξηγήσει τι κάνει η κοπέλα αλλά δεν καταλάβαιναν αγγλικά, εγώ σκεφτόμουν να της πιάσω τον τροφαντό κώλο της και να της πω να πάμε μέσα, αλλά είπα να μη φανώ μαλάκας από την 1η φορά. Μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα μου αρέσει εμφανισιακά αλλά μέσα θα περάσω πολύ καλά.Τελικά βρήκα το πολυπόθητο ακα με συμπαθητική κοπέλα. 30αρα τη δήλωσε εγώ θα λεγα και 38-40, ελεύθερο και τελειωτικό στο στόμα, ισπανικό, 69, ελευθερα πιασίματα, μουνάκι, πισωκολλητό. Καλό κορμί, φάνηκε στην πίπα ότι πάει γυμναστήριο, καθώς τα χέρια φαίνονταν γραμμωμένα ωραία, το ποδαράκι όπως πρέπει, λεπτό αλλά γυμνασμένο, βυζάκι μικρό, με μαύρη ρώγα, ωραίο κώλο τον έστησα στα 4, πρόσωπο σα ρωσίδα μιλφ της διπλανής πόρτας, με μαλλάκι καστανό μέχρι τους ώμους, ήρθε μέσα χαμογελαστή και χαδιάρα. Έβγαλε το κομπινεζόν και ήρθε πάνω μου, με φιλάκια από το λαιμό, πέρασε από το στήθος όπου μου έγλειψε τη ρόγα και κατέβηκε αισθησιακά σιγά σιγά προς τα κάτω, τα βυζάκια της ακουμπούσαν στο πεσμένο ακόμα πουλί μου, ώσπου άρχισαν να έρχονται τα πρώτα ρεύματα. Κάπου εκεί της είπα ότι έχει κάνει μπάνιο (στη θάλασσα) γιατί ήταν πολύ μαυρισμένη πάνω( φοράει ολόσωμο λογικά γιατί στην πλάτη φάνηκε η διαφορά) και μου απάντησε "swimming yes", κάτι πιάνει από ελληνικά πλέον. Εγώ της έγλειψα τη ρώγα ενώ εκείνη έφτασε στα αρχίδια μου όπου άρχισε να τα γλείφει με στοργή, ενώ ρούφηξε λίγο και το ένα. Μετά έκανε αυτό που ήθελα από μόνη της. Ενώ κούναγα τον πούτσο μου πάνω στο μάγουλο της και μετά ακούμπαγε στη μούρη της, τον πήρε χωρίς χέρια και τον ρούφαγε όλο. Καύλωσα και ήμουν έτοιμος να χύσω. Την άφησα λίγο έτσι, μέχρι που δεν άντεχα άλλο και της είπα βιαστικά να στηθεί στα 4. Αμέσως υπάκουσε και πέρασε με άψογο τρόπο την καπότα που τσέκαρε ότι έχει πιάσει καλά όλο το πουλί μου. Πήρα ανάσες να μη χύσω και μπήκα αργά για να επανέλθουμε στο αισθησιακό μουντ. Γάμησα έτσι για λίγο και μετά επιτάχυνα για να τελειώσω. Τη ρώτησα όμως ευτυχώς γιατί δεν θυμόμουν αν μπορώ να τη χύσω στο στόμα και έλαβα θετική απάντηση. Τότε λοιπόν έγινε η καλύτερη κατάθεση που έχω κάνει σε στόμα. Η Ελένη όπως ήμουν στα γόνατα, έρχεται μπροστά μου και το βάζει στο στόμα, ενώ περνάει το ένα χέρι της κάτω από το κώλο μου να φτάσει μέχρι την πλάτη πίσω και με παίζει με τη γλώσσα. Καταλαβαίνει ότι θέλω και ένα πανω κατω με το χέρι και το κάνει ενώ με φέρνει ακόμα πιο κοντά με το άλλο χέρι. Χύνω με ορμή και αυτή τα ρουφάει όλα, μέχρι τέλους. Αφού τέλειωσα πήγε στο νιπτήρα να τα φτύσει, ενώ εγώ πέταξα την καπότα που χα στο χέρι. Της είπα ότι μου άρεσε πολύ η συνεδρία μας ενώ με αποχαιρέτησε με φιλάκι στο λαιμό. Βγήκα αδειασμένος και χαρούμενος, η τσα2 με ρώτησε αν όντως πέρασα καλά και αποχώρησα πριν με πιάσει η βροχή. Καλή δύναμη στους δρόμους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
mr. robot
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
172
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cocos30, elton tony, Επιρρεπής

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2019
Αδερφέ μόνο για την εισαγωγή ένιωσα 100% το τι ακριβώς περνάς.Καλό υπόλοιπο θητείας να έχεις και καλά ξεκαυλώματα να χαίρεσαι που είσαι τόσο κοντά και σε τόσο οικονομικά μπουρδέλα σε σχέση με άλλους Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1