Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτέρα βράδυ και χαζεύω τα κορίτσια που κυκλοφορούν στην ηλεκτρονική πιάτσα.
Μπαίνω στον glamουρα και επιλέγω να δω ποιές κάνουν αναλ (είδα και τα γαμάτα "χελιδόνια" αλλά προσπέρασα χαχαχαχα).
Πέφτει το μάτι μου λοιπόν στην Ivana.
Βλέπω φωτογραφίες και ελπίζω στο ύψος να γράφει 1.75 και πάνω, αλλά δεν....
Μήνυμα επιτόπου εαν είναι διαθέσιμη και απάντηση "Από αύριο ξεκινάει".
Κοιτάζω και είχε μόνο 43 views το προφίλ της.
Τελικά εύκολα με 3 μνμ κλείνω το πρώτο της ραντεβού για την επόμενη μέρα.
Πολλά από τα κορίτσια όταν έρχονται έχουν καιρό να γαμηθούν και η εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική την πρώτη μέρα. Πόσο μάλλον στο πρώτο ραντεβού του τουρ και γι αυτό το επεδίωξα.
Την επόμενη μέρα 4 λεπτά πριν, ενώ είμαι έτοιμος να παρκάρω δίπλα στο ξένο δοχείο, έρχεται μήνυμα από το γραφείο να τους καλέσω.
Προς στιγμήν περνάνε απ το μυαλό μου όλες οι δικαιολογίες του κώλου, εννοώ της τελευταίας στιγμής, που μου χουν σερβίρει όλα αυτά τα χρόνια!
"Η κοπέλα έπεσε από τις σκάλες...", "ξέρετε ζαλίστηκε όπως την έφερνε ο οδηγός...", "δεν απαντάει στο τηλέφωνο, μάλλον κοιμάται και δεν μπορούμε να τη βρούμε...", "μαλωσε με τον ταξιτζή και κατέβηκε και δε μπορεί να βρει ταξί..." κοκ
Παίρνω τηλ και η γλυκιά κοπέλα του γραφείου με ενημερώνει ότι όλα καλά, ισχύουν τα πάντα, απλά για το πρωκτικό, επειδή μίλησαν λίγο πριν το ραντεβού της είπε η κοπέλα ότι θα εξαρτηθεί από το μέγεθος... "Εάν έχετε μεγάλο μέγεθος ίσως να μην μπορέσει...". Τέλος πάντων γέλασα και της είπα "Θα το δει και θα αποφασίσει, όπως βγει! Χωρίς άγχος ".
"Αχ, είστε ένας γλύκας" μου απάντησε!!!!
Βέβαια ξέρω όλα αυτά τα χρόνια ότι δεν είναι το μέγεθος που καθορίζει αν θα της τον βάλεις τελικά στον κώλο, αλλά η κάβλα...
Γι αυτό τόσες και τόσες που δεν τον δίνουν σαν υπηρεσία όταν τις καβλωσεις πολύ, κάνουν τα πάντα και άλλες που κανονικά τον δίνουν καταλήγουν να ρίχνουν πόρτα!!!
Πάμε λοιπόν στο δωμάτιο!
Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρύζω ένα πανέμορφο πρόσωπο. Μαύρο μακρύ μαλλί (με εξτέ δυστυχώς), ανοιχτόχρωμα λαμπερά μάτια, πλούσια χείλη και ντροπαλό βλέμμα....
Μου θύμισε Angelina Jolie και Helena Kristensen 2 σε 1.
Έβαλα 8 και όχι 10 όπως θα έλεγε και ο J.S γιατί ήταν πρησμένο το πρόσωπο της, ισως γιατί το είχε πειράξει πρόσφατα!!!!
Επίσης πολύ ωραίο μακιγιάζ στις ματάρες της.
Φορούσε το μαύρο φόρεμα των φωτογραφιών αν και προσωπικά θα την προτιμούσα με το κουστούμι και λιγο πιο λεπτεπίλεπτα παπούτσια.
Ύψος, περίπου όσο γράφουν και ηλικία.... Μάλλον πιο πάνω.
Ντροπαλή στην αρχή αλλά λύθηκε γρήγορα!
Παρόλα αυτά μου ζήτησε κομπιαζοντας τα χρήματα στην αρχή, αλλά την καθησύχασα ότι θα πάρει τα πάντα στο τέλος.
Μου είπε ότι είναι πρώτη φορά στο σπορ και είμαι το πρώτο της ραντεβού.
Αργότερα όταν με πήρε το γραφείο για feedback, μου είπαν "Επειδή ήταν το πρώτο της ραντεβού και δεν έχει ξαναδουλέψει Ευρώπη...". Τές πα
Αφού άρχισε να ανάβει και τα γλωσσόφιλα γίναν βαθιά μου είπε ότι έχει πάρα πολύ καιρό να κάνει σεξ!!!
Περίπτωση λαχείο.
Η Ivana έχει ωραίο κορμί, με ένα τατου μανίκι στο ένα χέρι, που στον ώμο ξεκινάει με το πρόσωπο της... 3 στρασάκια λευκά καρφωμένα σε λαιμό, στέρνο και κοιλιά! Δεν έψαξα και τίποτα άλλο πάντως...
Περιποιημένα και καθαρά άκρα, ωραία μέση, αλλά ο κώλος της θα μπορουσε να είναι πιο σφιχτός και λίγο πιο ψηλά. Ξέρει να στήνεται όμως και φαίνεται λουκουμάκι!!!
Το 3αρι φυσικό στήθος της επίσης της δίνει ένα φαρδύ-πλατύ 8αρι. Από τα καλύτερα εβερ! Για Όσκαρ!
Έψαχνα να βρώ ίχνη επέμβασης, αλλά δεν. Η ίδια μου είπε ότι είναι φυσικό! Θενξ στη μαμά και τα γονίδια!
Μιλάει πολύ καλά Αγγλικά που κάνει τα πάντα ευκολότερα και είναι πολύ καλό και γλυκό τυπακι.
Στο γλύψιμο μου, έχυσε με έντονους σπασμούς, Δέχτηκε δάχτυλα μπρος και πίσω και έγινε μούσκεμα.
Η πίπα της καλή, με γλύψιμο και ρούφηγμα στ @@ ,με κορυφαίες τις στιγμές που σε κοιτάζει στα μάτια.
Στο dt θέλει practise αλλά γενικά πολύ καλή.
Η διάθεση της θετικότατη και δείχνει ότι θέλει να σε ευχαριστήσει.
Παίχτηκε ένας γύρος με φουλ 40λεπτο κάρφωμα.
Ωραία αίσθηση στο νινάκι της αλλά όλα τα λεφτά ο κώλος της.
Δε μπαίνω σε λεπτομερείες, αλλά πέρασα σχεδόν μισάωρο εκεί μέσα, κι εκείνη με κοίταζε στα μάτια!!!
Θα με θυμηθείτε. Αυτό το βλέμμα της, την ώρα που την παίρνεις, όλα τα λεφτά και όταν χύνει... παράδεισος.
Εναλλαγή πολλών στάσεων, ρυθμών και εντάσεων και η Ivana με καταέχυσε! Είχε όντως καιρό φαίνεται!!!
Δεν είπε όχι σε τιποτα πάντως!!!
Απλά κάποια στιγμή προς το τέλος κουράστηκε και μου το είπε. "Έχω τελειώσει πολλές φορές, δεν μπορώ άλλο".
Το τέλος δόθηκε μετά από μια 5 λεπτη αισθησιακή πίπα με εμένα όρθιο και εκείνη γονατιστή μπροστά μου δίπλα στον καθρέφτη.
Της έχυσα ποτάμια στο πρόσωπο, ενώ με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και δεν βλεφάσισε καν!!!!
Άφησε με μαεστρία να τρέξουν πάνω της όσα είχε μαζέψει ατο στόμα της, τον ξαναπήρε ολόκληρο και χαμογέλασε.
Εκείνη πήγε για μπάνιο και εγώ της άφησα τα χρήματα δίπλα στην τσάντα της.
Ετοιμάστηκε, με φίλησε και με ρώτησε εάν μπορεί να αποχωρήσει.
Μία πολύ όμορφη συνάντηση με μια πολύ όμορφη, ευγενική και γλυκιά κοπέλα, που της αρέσει να γαμιέται, τόσο εντός όσο και εκτός ορίων!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, Annapurna, jimy.m. και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2019
Της έριξες ρομαντικό γαμισάκι; Δεν αναφέρεις πουθενά για καπότα???? Πήρες και πίσω πόρτα; Γενικά έδωσες πολλά άρα θα πρέπει να είχε εξτραδάκια η όλη φάση.
13 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την πήγα πιο χαλαρά, αλλά και στο ανέβασμα ακολούθησε. Καπότα εννοείται... Για την πίσω πόρτα, αφού γράφω ότι πέρασα ένα μισάωρο μέσα!!!
Σύνολο: 160+50αναλ+20cim=230.
Γι αυτό και το 6 στο vfm.
15 Ιουνίου, 2019
Τύπε τα λεφτά μου πίσω!
Είναι η πεμπτη φορά που επηρεάζομαι από κριτική σου και τρώω φόλα...
Μόνο μια με ένα duo έπεσα μέσα. Να μου πεις βέβαια «το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού».
Αλλά πόσο πια;!;!;!Κεφάλι σε τοίχο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3