Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 294246
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Sienna είναι Ρωσσίδα περίπου 28 ετών. Εχει μια ιδιαίτερα εκκεντρική εμφάνιση, που πιστεύω δεν αποδίδεται στις φωτογραφίες του site.

Ξανθιά μεν αλλά έντονο σοκολατί χρώμα λόγω solarium, ( εξ ού και το ξεροψημένο στο τίτλο ).

Σε συνδυασμό με τα βαθιά μπλέ της μάτια καταλήγει σε μια εμφάνιση πολύ όμορφη αλλά και σπάνια. Βάζοντας στην εικόνα και ένα σετ έντονο κόκκινο ιδιαίτερα σέξυ σετ εσωρούχων κατέληγε σε ένα πλάσμα κυριολεκτικά απόκοσμο.

Το σώμα της είναι λεπτό και όμορφο μοντελοειδές με μόνο μειονέκτημα το μικρό της στήθος. Περίπου στο 1,63 την έκανα.

Είναι πρόσχαρη και ευχάριστη σε όλα της. Μιλάει τα απολύτως στοιχειώδη Αγγλικά !

Στο σεξ τώρα Εξαιρετικό στοματικό, καλύπτοντας όλη τη περιοχή συνολικά και χωρία να αφήνει παραπονεμένα τα μπαλάκια. Αντιθέτως αποδείχθηκε μεγάλη μπαλαδόρος.

Πολύ ωραία στησίματα σε διάφορες στάσεις, διότι είναι πολύ ευλύγιστη.

Δεν ξέρω αν εγώ απλά κούμπωσα μαζί της η αν το έχει γενικότερα, διότι έχει γενικά πολύ καλή τεχνική στο σεξ.

Πέραν από τα άψογα στησίματα, και ο τρόπος που κινείται σε κάθε στάση δίνει την στόχευση εκεί που πρέπει, με τον σωστό ρυθμό, και κάνει την αίσθηση ιδιαίτερη. Πολύ σπάνια τελειώνω την δεύτερη φορά τόσο εύκολα όσο τελείωσα μαζί της.

Ιδίως στα 4 ο τρόπος που σπάει τη μέση της είναι ιδανικός. Δίνοντας μου μια όμορφη θέα στη νευρώδη πλάτη της όπου ένα τατουάζ με μια γάτα με τεντωμένη φουντωτή ουρά σου θυμίζει ότι μπροστά σου έχεις ένα γνήσιο αιλουροειδές ( εξ ού και το δεύτερο συνθετικό του τίτλου της κριτικής ).

Κάποιο τατουάζ με γράμματα στην αριστερή μεριά της πλάτης της δεν μπήκα στο πειρασμό να τα διαβάσω.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Επίσης φιλάει πολύ ωραία αργά και ηδονικά στα προκαταρκτικά.

Παρότι αυτό που είδα ήταν διαφορετικό απο αυτό που οι φωτογραφίες με προδιέθεταν, συνολικά πιστεύω ότι ήταν από τις καλύτερες κοπέλες που έχω πάρει από το συγκεκριμένο γραφείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.312
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, HEY_YOU!, gagas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού