Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετά από επιθυμία φίλου περνώντας έξω από τον οίκο μου λέει πάμε μέσα... Όχι του λέω είναι φόλες τώρα τελευταία εδώ.. Μου λέει στα παπαρια σου κερνάω... Άστο ρε καλύτερα... Πάμε ρε παπαρα μου λέει... Οκ ψήνομαι μπαίνουμε διάλεξε αυτός Μια τύπισσα και εγώ την εν λόγο κυρία... Από εμφάνιση οκ καλή... Τώρα στο κρεβάτι;;;Νομίζει ότι σου κάνει χάρη... Πιπα με πλαστικό... Προκατακτικα τίποτα και από συμμετοχή 5 δεύτερα αναστεναγμων... Αυτά... Ξενέρωσα και στα 7 λεπτά την έδιωξα... Γιατί την διάλεξα;;; Γιατί δεν άκουσα ποια ήταν όταν την παρουσίασε η τσατσά.... Καλά να πάθω... Τουλάχιστον δεν πλήρωσα... Μαύρο στον οίκο μέχρι να αλλάξει τακτική και γυναίκες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Σοφία
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.502
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 highlanderPoutsa, nik neos kosmos, xristos2010 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2019
Ποπο εισαι ο τριτος στη σειρά που γραφει οτι ειναι φολα..Χμμμ;Χμμμ; Και ηθελα να δοκιμάσω για να δω αν είναι όντως ετσι..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Με ολα αυτα δεν παταω καν..
12 Ιουνίου, 2019
Έχει χαλάσει πάρα πολύ.Είχε 2-3 κοπέλες που ήταν πολύ καλές και έφυγαν και έχουν μείνει οι φόλες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2